Flormar Black Dot Serisi

flormar black dot

Herkese Merhaba 🙂

İşim gereği çok fazla renkli oje kullanamayan ben,bir Flormar alışverişimde bu seriye aşık oldum ve denemek için bir tanesini aldım. Seçtiğim renk, 02 numara. Yani Flormar Black Dot 02 diyebiliriz. 

flormar_oje 

Renk tonu olarak,mint yeşili-buz mavisi karışımı gibi. Tek kat sürüldüğünde kullanılabilir olsa da,asıl güzelliği ve gerçek duruşu iki kat sürünce çıktı. Ve işin en ilginç kısmı, bu türlü ojelere göre çok kısa bir zamanda kurudu. Benim için ideal 🙂

flormar_oje  
Olumsuz bir yönü yok mu dersek, tabi ki birçok üründe olduğu gibi bunda da var.. Silerken, ne kadar güçlü aseton kullansanız da önce mavilikleri gidiyor, noktaları kalıyor. Sonra tekrar bir silme işlemi daha uyguluyorsunuz ve geçiyor.

Fiyatı 3-4 TL arası. Diğer renklerini de deneyeceğim. Çünkü çok beğendim ve çevremden de oldukça beğeni aldım 🙂 Tam olarak 3 gün kullandım. Sonrasında iş sebebiyle silmek durumunda kaldım. Ben silene kadar da en küçük bir yıpranma,bozulma olmadı.

Teşekkürler Flormar diyorum. 

Mutlu günler diliyorum..

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 8540 ,
Beğen & Paylaş:

Yazı ile ilgili 18 yorum “”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirYazar Hakkında

(67 yazısı var )

Merhaba,
1988 yılında geniş ailemin en küçük ferdi olarak İstanbul’da doğdum.Preston University İşletme mezunuyum.Birkaç yıl muhasebecilik yaptıktan sonra, ani bir karar değişikliğiyle kendimi özel bir havayolu şirketinde kabin memuru olarak buldum. 5 yıldır “ucuyorsam sebebi var” felsefesiyle hayata devam ediyorum.
Kendimi bildim bileli okumayı,yazmayı,araştırmayı seviyorum.Tipik bir terazi burcuyum.Arkadaşlarımın da teşvikiyle blog yazmaya başladım,hayata dair tüm deneyimlerimi,gözlemlerimi yazıyorum.Bundan sonra da sizlerle bu sayfada buluşup,paylaşmaktan mutluluk duyacağım.

Web sitesi: http://www.sirinkanatlar.com/