Flormar Bohemian Dream Koleksiyonu Rujları 01 (Red Bell -Bottomed)

Herkese merhaba 

Geçen günlerde sizler için büyük Flormar indiriminde aldığım ve severek kullandığım 09 numaralı rujunu yorumlamıştım. Bugün de yine aynı serinin 01 numaralı rujunu yorumlayacağım. Kullandıkça serideki tüm ürünleri sizlerle paylaşmak istiyorum. Bu rujumuz da daha önce ki gibi lipgloss görünümünde bir  likit ruj. Bu tarz likit ürünleri pek sevmezdim ta ki bu seriyi deneyene kadar 🙂

FLORMAR BOHEMİAN DREAM KOLEKSİYONU RUJLARI 01 (RED BELL -BOTTOMED )
Flormar Bohemian Dream Koleksiyonu

Serideki en sevdiğim kırmızı rengi bu ruj oluşturuyor.Bu rujların yapıları orta kalınlıkta. Ne çizgilere dolacak kadar ince ne de dudakta ağırlık yapacak kadar kalın. Genelde tek kat uyguluyorum verdiği parlaklığı seviyorum. Bazende dudağımın ortasına uygulayıp elimle dağıtıyorum. O zaman daha günlük kullanıma uygun oluyor.

FLORMAR BOHEMİAN DREAM KOLEKSİYONU RUJLARI 01 (RED BELL -BOTTOMED )

Rengi tam yazlık  narçiçeği – kırmızı arası çok güzel ve canlı bir renk. Özellikle yazın ve bahar aylarında daha sık kullanacağımı düşünüyorum ama kışında ara ara kullandığım bir ruj.

FLORMAR BOHEMİAN DREAM KOLEKSİYONU RUJLARI 01 (RED BELL -BOTTOMED )

Tek katta istenilen rengi veriyor ve çizgilere dolmuyor. Sürümü çok kolay. Bazı likit rujlar gibi dudaktan kaymıyor. Kalıcılığı 5-6 saat kadar benim için sonra orta kısımları tazelemek gerekiyor ama elimden ıslak mendille  çıkartırken izi kalıyor yanı çoğu ruja oranla çok kalıcı.

FLORMAR BOHEMİAN DREAM KOLEKSİYONU RUJLARI 01 (RED BELL -BOTTOMED )

Orta noktaya sürüp elimle dağıttığım da böyle oluyor ben ne kadar homojen şekilde dağıtamasam da rengi çok güzel. Flormar mağazalarında ve online Flormar sitesinde ulaşabilirsiniz. 5 TL fiyatına göre oldukça başarılı bir ruj.

Sonraki yazıma kadar kendinize iyi bakın takipte kalın.

 

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Toplam Ziyaret: 2960 ,
Beğen & Paylaş:

Yazı ile ilgili 2 yorum “”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirSelma Özdemir

Yazar Hakkında

(84 yazısı var )

Herkese merhaba
Ben Selma. Nam-ı diğer Mona. Yaklaşık bir senedir düzenli blog yazan bir blog yazarı olarak artık yazılarımı buradan da sizlerle paylaşacağım. Önce kim olduğumdan başlayalım ve sonra da benim yazılarım da nelerle karşılaşacağınıza gelelim. Evin ilk ve tek kız çocuğuyum. Yeni mezun olmuş bir hemşire ve öğretmen adayıyım. Okumayı çok seven biriyim. Hayal perestim ve biraz kelimesinin yetersiz kaldığı kadar da çocuk ruhluyum. Çok duygusalım ; kızgınlığım da küskünlüğüm de kısa sürede olur ve biter. Her şeyi yapmak isterim ama yapamayacak kadar da üşengecim. Aşırı evcimenim. Yalanı sadece kendime söylerim :) Sabırlı biri sayılmam ama bir şeyi çok istiyorsam onun için çalışmaktan yorulmam ve sıkılmam. Çok tez canlıyım. Kısa boylu ve miyon görünümlüyüm ; annemin piresiyim.
Blog yazılarını okumayı ve videoları izlemeyi sevdiğim için bir gün ben de neden yapmayayım dedim ve önce yazmaya sonra da çekmeye başladım. Yazmak tamam da konuşurken çok heyecanlanıyorum galiba. Blogum da, kanalım da kısaca benimle ilgili her yerde bakıma, alışverişe, ürün yorumlarına ait şeyleri rahatlıkla bulabilirsiniz. İndirimleri takip ederim ve stoklamayı severim. Makyaj konusunda acemiyim ama bakım yapmayı bilirim. Çenem çok düşüktür bu da elime vurur ortaya yakın uzunlukta yazılar yazarım genelde. Daha çok kozmetik ve bakım ağırlıklı yazılar yazsam da kadına ait her konuda yazı yazmaya çalışıyorum.
Bundan böyle burada da Sen ve Ben Hayat blogumda da olduğu gibi sık sık ve güzel (bence) yazılarla karşınızda olacağım. Beni takip etmeyi unutmayın ve görüşünceye kadar kendinize iyi bakın.

Web sitesi: http://www.senbenvehayat.blogspot.com