Flormar Bohemian Dream Koleksiyonu Rujları 01 (Red Bell -Bottomed)

Herkese merhaba 

Geçen günlerde sizler için büyük Flormar indiriminde aldığım ve severek kullandığım 09 numaralı rujunu yorumlamıştım. Bugün de yine aynı serinin 01 numaralı rujunu yorumlayacağım. Kullandıkça serideki tüm ürünleri sizlerle paylaşmak istiyorum. Bu rujumuz da daha önce ki gibi lipgloss görünümünde bir  likit ruj. Bu tarz likit ürünleri pek sevmezdim ta ki bu seriyi deneyene kadar 🙂

FLORMAR BOHEMİAN DREAM KOLEKSİYONU RUJLARI 01 (RED BELL -BOTTOMED )
Flormar Bohemian Dream Koleksiyonu

Serideki en sevdiğim kırmızı rengi bu ruj oluşturuyor.Bu rujların yapıları orta kalınlıkta. Ne çizgilere dolacak kadar ince ne de dudakta ağırlık yapacak kadar kalın. Genelde tek kat uyguluyorum verdiği parlaklığı seviyorum. Bazende dudağımın ortasına uygulayıp elimle dağıtıyorum. O zaman daha günlük kullanıma uygun oluyor.

FLORMAR BOHEMİAN DREAM KOLEKSİYONU RUJLARI 01 (RED BELL -BOTTOMED )

Rengi tam yazlık  narçiçeği – kırmızı arası çok güzel ve canlı bir renk. Özellikle yazın ve bahar aylarında daha sık kullanacağımı düşünüyorum ama kışında ara ara kullandığım bir ruj.

FLORMAR BOHEMİAN DREAM KOLEKSİYONU RUJLARI 01 (RED BELL -BOTTOMED )

Tek katta istenilen rengi veriyor ve çizgilere dolmuyor. Sürümü çok kolay. Bazı likit rujlar gibi dudaktan kaymıyor. Kalıcılığı 5-6 saat kadar benim için sonra orta kısımları tazelemek gerekiyor ama elimden ıslak mendille  çıkartırken izi kalıyor yanı çoğu ruja oranla çok kalıcı.

FLORMAR BOHEMİAN DREAM KOLEKSİYONU RUJLARI 01 (RED BELL -BOTTOMED )

Orta noktaya sürüp elimle dağıttığım da böyle oluyor ben ne kadar homojen şekilde dağıtamasam da rengi çok güzel. Flormar mağazalarında ve online Flormar sitesinde ulaşabilirsiniz. 5 TL fiyatına göre oldukça başarılı bir ruj.

Sonraki yazıma kadar kendinize iyi bakın takipte kalın.

 

Toplam Ziyaret: 3155 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

2 thoughts on “Flormar Bohemian Dream Koleksiyonu Rujları 01 (Red Bell -Bottomed)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir