Flormar Bohemian Dream Likit Ruj 09 (1960’S)

FLORMAR BOHEMİAN DREAM LİKİT RUJ 09 (1960'S)

 

Merhaba herkese

Uzun zamandır yazmak istediğim ama biraz daha kullanıp öyle yazarım dediğim Flormar rujlarımdan ilkini sizler için yorumlayacağım bugün. Bu seriyi ilk çıktığı zamanda çok beğenmiştim ancak pahalı bulduğum için alamamıştım. Büyük  flormar indirimi olunca da denemek istediğim çoğu ürünü temin ettim.Serinin  en sevdiğim ürünleri  tabi ki rujları.Sıvı rujları pek sevmesem de bu serinin renk vermesine, kalıcılığına ve yapış yapış olmamasına bayıldım ve ilk gittiğimde 2 rengini aldım. Bordo rengini yaz-kış kullanan biri olarak kışın bordosuz yapamazdım ve ilk göz bebeğim olarak  da 09 numaralı 1960’s adlı ruju denedim ve bayıldım. Bugün de sizlere elim yazdığınca dilim el verdiğince bu ruju anlatacağım.

FLORMAR BOHEMİAN DREAM LİKİT RUJ 09 (1960'S)
Flormar Bohemian Dream Likit Ruj 09
FLORMAR BOHEMİAN DREAM LİKİT RUJ 09 (1960'S)
Flormar Bohemian Dream Likit Ruj 09

Harika bir rengi var tam vişne çürüğü bordosu benim için ne zamandır bu ton bir bordo renk arıyordum. Sürümü çok kolay, kalıcılığı normal rujlardan fazla ama 4 saatten fazla da kalmadı benim dudaklarımda çok konuştuğumdan dolayı olabilir tabii 🙂 Kokusu çok güzel, vişneyi anımsattı bana tek katta istenilen rengi veriyor. Normal çizgilere dolmuyor ama aşırı pütürlü dudaklarınız varsa öncesin de peeling yapmak lazım tüm rujlarda olduğu gibi . Kalıcılığını daha ayrıntılı bu resim anlatıyor sanırım. Yaptığım swatchu ıslak mendille sildim ve bu şekilde bir renk kaldı. Makyaj  temizleyicisiyle silince renk kalmıyor .

FLORMAR BOHEMİAN DREAM LİKİT RUJ 09 (1960'S)
Flormar Bohemian Dream Likit Ruj 09

Dudaktaki duruşu bu şekilde biraz açık çıkmış ama ben  genelde ince bir tabaka sürüp elle dağıtıyorum  gündüz kullanımına daha uygun oluyor. Kendiliğinden parlak olduğunu da söylemeliyim ama yapış yapış değil ve dudakta ağırlık yapmıyor hatta kullandığım bazı rujlara göre daha hafif. Son zamanlarda stresten dolayı sivilce ve siyah nokta oluşumuna elverişli üzüm o nedenle kusura bakmayın 🙂

FLORMAR BOHEMİAN DREAM LİKİT RUJ 09 (1960'S)

Rujun ismi de çok değişik söylemeden edemeyeceğim. Eğer sizde bordo bir ruj arıyorsanız uygun da fiyatı olsun istiyorsanız seri tükenmeden gidin Flormar mağazasına bakın derim 5 tl fiyatı var ve bunu kesinlikle hak ediyor.

 

Toplam Ziyaret: 3915 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

2 thoughts on “Flormar Bohemian Dream Likit Ruj 09 (1960’S)

  1. Bu rujda 60ların etkisi bariz evet.. Son yıllarda flormarın rujlarını beğenerek alıyorum. Bir süredir hafifeal.com dan satın alıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir