Flormar Bohemian Dream Likit Ruj 09 (1960’S)

FLORMAR BOHEMİAN DREAM LİKİT RUJ 09 (1960'S)

 

Merhaba herkese

Uzun zamandır yazmak istediğim ama biraz daha kullanıp öyle yazarım dediğim Flormar rujlarımdan ilkini sizler için yorumlayacağım bugün. Bu seriyi ilk çıktığı zamanda çok beğenmiştim ancak pahalı bulduğum için alamamıştım. Büyük  flormar indirimi olunca da denemek istediğim çoğu ürünü temin ettim.Serinin  en sevdiğim ürünleri  tabi ki rujları.Sıvı rujları pek sevmesem de bu serinin renk vermesine, kalıcılığına ve yapış yapış olmamasına bayıldım ve ilk gittiğimde 2 rengini aldım. Bordo rengini yaz-kış kullanan biri olarak kışın bordosuz yapamazdım ve ilk göz bebeğim olarak  da 09 numaralı 1960’s adlı ruju denedim ve bayıldım. Bugün de sizlere elim yazdığınca dilim el verdiğince bu ruju anlatacağım.

FLORMAR BOHEMİAN DREAM LİKİT RUJ 09 (1960'S)
Flormar Bohemian Dream Likit Ruj 09
FLORMAR BOHEMİAN DREAM LİKİT RUJ 09 (1960'S)
Flormar Bohemian Dream Likit Ruj 09

Harika bir rengi var tam vişne çürüğü bordosu benim için ne zamandır bu ton bir bordo renk arıyordum. Sürümü çok kolay, kalıcılığı normal rujlardan fazla ama 4 saatten fazla da kalmadı benim dudaklarımda çok konuştuğumdan dolayı olabilir tabii 🙂 Kokusu çok güzel, vişneyi anımsattı bana tek katta istenilen rengi veriyor. Normal çizgilere dolmuyor ama aşırı pütürlü dudaklarınız varsa öncesin de peeling yapmak lazım tüm rujlarda olduğu gibi . Kalıcılığını daha ayrıntılı bu resim anlatıyor sanırım. Yaptığım swatchu ıslak mendille sildim ve bu şekilde bir renk kaldı. Makyaj  temizleyicisiyle silince renk kalmıyor .

FLORMAR BOHEMİAN DREAM LİKİT RUJ 09 (1960'S)
Flormar Bohemian Dream Likit Ruj 09

Dudaktaki duruşu bu şekilde biraz açık çıkmış ama ben  genelde ince bir tabaka sürüp elle dağıtıyorum  gündüz kullanımına daha uygun oluyor. Kendiliğinden parlak olduğunu da söylemeliyim ama yapış yapış değil ve dudakta ağırlık yapmıyor hatta kullandığım bazı rujlara göre daha hafif. Son zamanlarda stresten dolayı sivilce ve siyah nokta oluşumuna elverişli üzüm o nedenle kusura bakmayın 🙂

FLORMAR BOHEMİAN DREAM LİKİT RUJ 09 (1960'S)

Rujun ismi de çok değişik söylemeden edemeyeceğim. Eğer sizde bordo bir ruj arıyorsanız uygun da fiyatı olsun istiyorsanız seri tükenmeden gidin Flormar mağazasına bakın derim 5 tl fiyatı var ve bunu kesinlikle hak ediyor.

 

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Toplam Ziyaret: 3703 ,
Beğen & Paylaş:

Yazı ile ilgili 2 yorum “”

  1. Bu rujda 60ların etkisi bariz evet.. Son yıllarda flormarın rujlarını beğenerek alıyorum. Bir süredir hafifeal.com dan satın alıyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirSelma Özdemir

Yazar Hakkında

(84 yazısı var )

Herkese merhaba
Ben Selma. Nam-ı diğer Mona. Yaklaşık bir senedir düzenli blog yazan bir blog yazarı olarak artık yazılarımı buradan da sizlerle paylaşacağım. Önce kim olduğumdan başlayalım ve sonra da benim yazılarım da nelerle karşılaşacağınıza gelelim. Evin ilk ve tek kız çocuğuyum. Yeni mezun olmuş bir hemşire ve öğretmen adayıyım. Okumayı çok seven biriyim. Hayal perestim ve biraz kelimesinin yetersiz kaldığı kadar da çocuk ruhluyum. Çok duygusalım ; kızgınlığım da küskünlüğüm de kısa sürede olur ve biter. Her şeyi yapmak isterim ama yapamayacak kadar da üşengecim. Aşırı evcimenim. Yalanı sadece kendime söylerim :) Sabırlı biri sayılmam ama bir şeyi çok istiyorsam onun için çalışmaktan yorulmam ve sıkılmam. Çok tez canlıyım. Kısa boylu ve miyon görünümlüyüm ; annemin piresiyim.
Blog yazılarını okumayı ve videoları izlemeyi sevdiğim için bir gün ben de neden yapmayayım dedim ve önce yazmaya sonra da çekmeye başladım. Yazmak tamam da konuşurken çok heyecanlanıyorum galiba. Blogum da, kanalım da kısaca benimle ilgili her yerde bakıma, alışverişe, ürün yorumlarına ait şeyleri rahatlıkla bulabilirsiniz. İndirimleri takip ederim ve stoklamayı severim. Makyaj konusunda acemiyim ama bakım yapmayı bilirim. Çenem çok düşüktür bu da elime vurur ortaya yakın uzunlukta yazılar yazarım genelde. Daha çok kozmetik ve bakım ağırlıklı yazılar yazsam da kadına ait her konuda yazı yazmaya çalışıyorum.
Bundan böyle burada da Sen ve Ben Hayat blogumda da olduğu gibi sık sık ve güzel (bence) yazılarla karşınızda olacağım. Beni takip etmeyi unutmayın ve görüşünceye kadar kendinize iyi bakın.

Web sitesi: http://www.senbenvehayat.blogspot.com