Flormar Color Liner

flormar-color-line

Muhteşem indirimlerle kapılarını açan Flormar’a büyük bir sevgi besliyorum Gülen gözlü gülen yüz  Belli ürünlerde yüzde 50 indirim uygulayan belli ürünlerde ise net fiyat belirleyen Flormar’da en sevdiğim ürün Color Liner oldu. Günlük makyajımda fondöten ya da pudra kullanmadığım için gözlerime yoğunluk vermekten hoşlanıyorum. Kalın bir siyah eyeliner tabii ki favorim ama bu metalik renkler de çok güzel duruyor.

Saks mavisi, kahverengisi ve altın rengi de var. Kahve toplarindaki makyaj severler için gerçekten doğal tonlarda duruyor son ikisi. Ama daha canlı renkler istiyorsanız tavsiyem yeşilden yana:) Fırçası çok yumuşak böylece siyah yerlilerin kenarına şerit şeklinde de geçebilirsiniz.

flormar-color-liner
flormar-color-liner

Fiyatını soracak olursanız sadece 5tl.  İndiriminde indirimini yapmışlar resmen Açık ağızlı ve soğuk ter dökmüş gülen yüz İlk gördüğünüz Flormar’a  uğramanızı tavsiye ediyorum. Hayatınıza renk katmaya gözlerinizden başlayın;)

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 2307 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirİlknur Özkan

Yazar Hakkında

(139 yazısı var )

1995 İstanbul Doğumluyum. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik bölümü öğrencisiyim. Yaklaşık bir yıldır Acemi Sihirbaz isimli blogumda yazıyorum.
Dünyaya geliş amacımız olduğuna inanıyorum ve bu yolda ki en önemli aracımız kelimeler. Bu nedenle kitap okumak ya da bir şeyler karalamak benim için basit bir hobi olmaktan çıkalı çok oldu. Bir kitap sayfasının insanların hayatında değişime yol açması,onları etkilemesi ,onlara yön göstermesi benim için çok mühim. Belki şu anda bana bile çok amatör gelen yazdıklarımın, ilerde insanları etkileyecek seviyeye gelebilmesi için daha profesyonel olan kişilerle yazmak benim için bu yüzden önemli.
Konuk yazar olarak başladığım bu sitede, yazarların arasına girmek beni çok mutlu ediyor. Sizden de desteklerinizi bekliyorum :)

Web sitesi: http://acemisihirbaz.blogspot.com.tr/