Flormar Deluxe Shine Gloss Stylo

Flormar Deluxe Shine Gloss Stylo

Herkese merhaba. Bugün sizlere yaz için güzel bir ruj alternatifinden bahsetmek istiyorum. Yazın daha açık renklere geçiyoruz hem kıyafet hem de ruj vs olarak. Ben aslında kışın da yazın da açık renk ruju daha sık kullansam da bazı renkler yaz için tam da ideal oluyor.

Flormar Deluxe Shine Gloss Stylo

Flormar Deluxe Shine Gloss Stylo D32 çok güzel açık bir gül kurusu pembe renginde. Mat bir yapısı yok adı üstünde shine 🙂 Dudakta yapış yapış durmayan ama parlak ıslak bir görüntü veren bir ruj Flormar Deluxe Shine Gloss Stylo. Benim için dudakta ağırlık yapmadığı için yaz mevsimine uygun bir ruj zaten rengi de çok çok güzel.

Flormar Deluxe Shine Gloss Stylo

16 farklı renk alternatifi mevcut Flormar Deluxe Shine Gloss Stylo serisinde. Yazın pembe harici mercan rengini de çok seviyorsanız ben wish listime D44 rengini de ekledim. Size de Flormar a gittiğinizde bir bakın derim. Fiyatı 19.99 TL.

Haftaya yine farklı bir ürünle sizlerleyim. Takipte Kalın Görüşmek Üzere 😉

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 154 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirEbru Geçer

Yazar Hakkında

(111 yazısı var )

evre ve hayvan dostu, duygusal bir balık burcu, yetenekli, kozmetik ürünlerine meraklı, biraz hayalperest ve çocukları çok seven bir eğitimci olan ben, bir kaç sene önce blog dünyasına www.locosmetico.blogspot.com bloğum ile adım attım.

Blogger dünyasını zevkle takip ediyorsanız, “Yeni çıkan ürünler acaba neler?” diye internette araştırma yapıyorsanız mutlaka benim bloğuma da bir kere bile olsa uğraşmışsınızdır. Bir yandan kendi blogumu yazmaya devam ederken diğer yandan da sizlerle www.bloggerlarpaylasiyor.com üzerinde buluşacağız. Yeni çıkan ürünler, sık kullandıklarım, kozmetik ürünlerinin artıları, eksileri ve daha bir çok şey paylaşacağım konular arasında yer alıyor. Bu sürükleyici kozmetik macerasına hazırsanız sayfamıza mutlaka bekleriz sizleri.

Web sitesi: http://locosmetico.blogspot.com.tr/