Flormar Diamonds Terracotta Göz Farı

Flormar Diamonds Terracotta Göz Farı 

Koyu renk farlar her zaman vazgeçilmezim olmuştur. Özellikle de siyah ve tonları. Flormar’ın Diamonds Terracotta Eyeshadow serisi çok güzel renklerden oluşuyor. Siyah terracottayı görünce hemen aldım. Terracotta farlar elmas ışıltısına sahip. Eğer göz makyajınızı yaparken nemli bir aplikatör ile ıslak kullanırsanız yoğun ışıltı ve renk verme özelliği mevcut. Hem gece makyajınızda hem de gündüz makyajınızda bence bu farı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Terracotta olduğu için daha doğal bir görünüm sağlıyor ayrıca kalıplaşmış görüntülere de son veriyor.

Flormar Diamonds Terracotta Göz Farı
Flormar Diamonds Terracotta Göz Farı

Flormar satış noktalarında bu farı 24.90 tl den satın alabilirsiniz. Haftaya yine farklı bir konu ile görüşmek üzere 😉 Takipte Kalın 😉

 

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 1941 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirEbru Geçer

Yazar Hakkında

(111 yazısı var )

evre ve hayvan dostu, duygusal bir balık burcu, yetenekli, kozmetik ürünlerine meraklı, biraz hayalperest ve çocukları çok seven bir eğitimci olan ben, bir kaç sene önce blog dünyasına www.locosmetico.blogspot.com bloğum ile adım attım.

Blogger dünyasını zevkle takip ediyorsanız, “Yeni çıkan ürünler acaba neler?” diye internette araştırma yapıyorsanız mutlaka benim bloğuma da bir kere bile olsa uğraşmışsınızdır. Bir yandan kendi blogumu yazmaya devam ederken diğer yandan da sizlerle www.bloggerlarpaylasiyor.com üzerinde buluşacağız. Yeni çıkan ürünler, sık kullandıklarım, kozmetik ürünlerinin artıları, eksileri ve daha bir çok şey paylaşacağım konular arasında yer alıyor. Bu sürükleyici kozmetik macerasına hazırsanız sayfamıza mutlaka bekleriz sizleri.

Web sitesi: http://locosmetico.blogspot.com.tr/