Flormar Double Radiance Primer

Mutlu haftalar, Flormar indiriminden neler aldınız?   Flormar Double Radiance Primer şu sıra Flormarın en meşhur ürünlerinden biri haline geldi. Esasen makyaj bazı olarak bulunan ürün aslında iki alternatifli.  Aynı zamanda highlighter olarak kullanılan bu ürünü beraber inceleyelim. Bronz alt tabanlı olan bu baz içerisinde bence birazcık fazla ışıltı içeriyor.

Elbette mat görünümlü bir ürünle karşılaştırmıyorum ama bu kadar ışıltıya sahip çıkmak zor oluyor. Ürünün kıvamı oldukça akışkan. O yüzden oldukça az ürün almalısınız. Elimde gördüğünüz ürün miktarı baya bir fazla. Ben ürünü iki şekilde denedim. Cildime nemlendirici sürerken azcık bu bazdan karıştırdım. Hem rengi açılmış oldu hem de ışıltısı daha azaldı .

Flormar Double Radiance Primer

Diğer yolu da makyajınız bittikten sonra highlighter olarak kullanmak. Elmacıklarımın üzerine üç nokta şeklinde bu ürünü sürüp güzelce yedirdim. Sonra ışıl ışıl olan elmacıklar ile güzel bir günün tadını çıkarın. Ürünün en önemli noktası miktar kontrolü. Bunu yapabildiğiniz zaman her şey istenildiği gibi oluyor. SPF 10 içeriyor oluşu ürünü tercih etmeniz için bir diğer sebep. Flormar indiriminde 10tl olmuş ürünü kaçırmayın derim.  30ml yapısı oldukça büyük uzunca bir süre sizi idare eder. Mutlu haftalar

Toplam Ziyaret: 6518 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

One thought on “Flormar Double Radiance Primer

  1. Merhaba, yazınız için teşekkürler. Blog yazarlarının buluşma ve sosyal paylaşım noktasına sizleri de bekleriz. Böylelikle içeriklerinizi bloggerlara tanıtabilir ve diğer bloggerlar ile kolaylıkla irtibat kurabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir