Flormar En Renkli Seri

flormar-seri

Merhaba

Bu hafta ses getiren Flormar indirimi ve güzel kutuları olan son seriden bahsetmek istiyorum. Flormar’ın güzel mi güzel ürünleri ile sizinleyim. Çok ürününü tanıdığımı söyleyemem ama bu aldığım ürünler bir harika.

İlk bahsetmek istediğim ürünüm Puffy Blush

Güzel bir pigmente sahip bir allık. Tonu mükemmel. Bir allık için ideal bir bronz renk. En önemlisi dokusu kadife gibi kolay renk veriyor.

flormar Allık
Flormar En Renkli Seri

2.ürünüm Multi Effect Powder. Bu ürün ile ilgili ilk söylemem gereken renginin karışık olmasına aldanmayın. İçi rengarenk olsa da, mucize pudra etkisi yaratıyor. Tek sıkıntısı, kullanacağınız pudra süngeri. Eğer kötü yapıda bir sünger ile uygularsanız renk tam karışmıyor ve güzel sonuç alamıyoruz. Ayrıca çokta bereketli.

Flormar Seri
Flormar En Renkli Seri

3. Ürünüm ise Flormar Lip Liner. İnanılmaz güzel bir dudak kalemi. Bu kadar beğenerek kullandığım ilk dudak kalemim diyebilirim. Gerçekten mükemmel. Öncelikle doğallığı seviyorsanız ve özellikle çok ruj kullanamıyorsanız mükemmel bir seçim olabilir.

image
Flormar En Renkli Seri

Ve bu güzel ürünler için tabi ki öncelikle şehrinizdeki Flormar mağazalarına gidebilirsiniz fakat eğer yoksa online sipariş verebilirsiniz.

Mutluluk haberleri ile dolu bir hafta diliyorum

Sevgiler

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 2619 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirZerrin Gönlüaçık

Yazar Hakkında

(27 yazısı var )

Mutluluğun paylaştıkça çoğaldığına inanan biri olarak,bilgi yada fayda da paylaşılmalı dedim ve 3 yıl önce http://zerrun.blogspot.com.tr/ bloğumu açtım.Bütün biriktirdiklerimi yazdım.Mutlu oldum yazdım,gezdim yazdım,yedim yazdım,yeni şeyler yaptım nasıl olduğunu yazdım,defileleri takip ederim onları da yazdım derken… arkamda biriktirdiklerimin yanına bir de güzel dostlar ekledim.Daha ne olsun yahu.
Bütün kazanımları yazdığım bu dönemlerimde,Kocaeli Üniversitesi dış ticaret pazarlama okuyup DGS ile yaşadığım,ailemin yanı olan Manisa Celal Bayar Üniversitesine giriş yaptım. Uluslararası ticatte yeni bölümüm.
En sevdiğim tutkum Turuncudur.Bilenler vardır elbet,turuncu enerjinin pozitifliğin rengidir. Ve ben onun büyüsüne en çok inananlardanım.Hayata bakış açımda bundan ibaret. İyi düşün iyi olsun değil mi?
O halde bende sizinleyim diyorum.Size yediğim,aldığım,gezdiğim herşeyi paylaşıp yazma niyetindeyim. Umarım ortak noktalarda buluşuruz
Sevgiler

Web sitesi: