Flormar Eyebrow Liner

Flormar Eyebrow Liner

Merhaba,

Sizlere bu hafta makyajımızın ve bakışlarımızın önemli parçası olan kaşlarımızın şekillendirilmesiyle alakalı bir üründen bahsetmek istiyorum. Flormar Eyebrow Liner.
Daha evvel bu yazımda da kısaca bahsettiğim Flormar Eyebrow Liner, bilindik kaş kalemlerinden ziyade bir nevi eyeliner yani kaş liner 🙂 Daha koyu, daha yoğun dövmemsi bir görüntü verirken siz silmediğiniz sürece kalıcılığını koruyor. Malum kış aylarına girdiğimiz için suya dayanıklı ürünler artık gözdemiz.. Bu ürün de suya oldukça dayanıklı. Keçe uçlu yapısı da uygulamada kolaylık sağlıyor.

Flormar Eyebrow Liner
Flormar Eyebrow Liner

Çokça renk seçeneği olan ürün kendi sitesinde şuan 16.90 TL ye satışta. Ancak zaman zaman indirime de giriyor, takipte olunmalı.

Flormar Eyebrow Liner
Flormar Eyebrow Liner

Yukarıda bahsettiğim gibi dövme türü bir görüntü verdiği için daha çok  özel günlerde kullanmayı tercih ediyorum. Günlük kullanımlarda ise,boşluk olan yerlere sadece dokundurup üzerinden kaş farıyla geçerek oldukça doğal ve muntazam bir görüntü elde ediyorum.

Kaşlarını seven, makyaj yaparken işe kaşlardan başlayan biriyseniz benim gibi mutlaka denemenizi öneririm.

Sevgiyle kalın,

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Toplam Ziyaret: 991 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirYazar Hakkında

(67 yazısı var )

Merhaba,
1988 yılında geniş ailemin en küçük ferdi olarak İstanbul’da doğdum.Preston University İşletme mezunuyum.Birkaç yıl muhasebecilik yaptıktan sonra, ani bir karar değişikliğiyle kendimi özel bir havayolu şirketinde kabin memuru olarak buldum. 5 yıldır “ucuyorsam sebebi var” felsefesiyle hayata devam ediyorum.
Kendimi bildim bileli okumayı,yazmayı,araştırmayı seviyorum.Tipik bir terazi burcuyum.Arkadaşlarımın da teşvikiyle blog yazmaya başladım,hayata dair tüm deneyimlerimi,gözlemlerimi yazıyorum.Bundan sonra da sizlerle bu sayfada buluşup,paylaşmaktan mutluluk duyacağım.

Web sitesi: http://www.sirinkanatlar.com/