Flormar Fondöten ve Kapatıcı Fırçası 

Herkese merhaba,

Bu hafta sizlere başlıktan da anlayacağınız gibi Flormar Fondöten ve Kapatıcı Fırçasından bahsetmek istiyorum. Uygun fiyatlı fırça arayışında olanlar için biçilmiş kaftan..

Resimde gördüğünüz gibi, iki tarafında da fırça var. Büyük fırça fondöten uygulaması, küçük fırça kapatıcı uygulamaları için.

flormar-fondoten-ve-kapatici-fircasi
Flormar Fondöten ve Kapatıcı Fırçası 

 
Her iki yönünden de ben memnun kaldım. Yüzümde fırça izi olmadı, alerjik bir durum oluşturmadı. Yıkama esnasında tüyleri dökülmedi ya da formu bozulmadı. Tek rahatsızlığım, kuruturken nasıl çevireceğimi bilemedim 🙂

Flormar
Flormar Fondöten ve Kapatıcı Fırçası 

 
Flormar Online Sitesinde satış fiyatı 26.50TL. İki fırça fiyatına aldığınızı düşünürseniz oldukça uyguna geliyor.

Deneyen varsa,görüşlerinizi beklerim..

Sevgiyle kalın..

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 1087 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirYazar Hakkında

(67 yazısı var )

Merhaba,
1988 yılında geniş ailemin en küçük ferdi olarak İstanbul’da doğdum.Preston University İşletme mezunuyum.Birkaç yıl muhasebecilik yaptıktan sonra, ani bir karar değişikliğiyle kendimi özel bir havayolu şirketinde kabin memuru olarak buldum. 5 yıldır “ucuyorsam sebebi var” felsefesiyle hayata devam ediyorum.
Kendimi bildim bileli okumayı,yazmayı,araştırmayı seviyorum.Tipik bir terazi burcuyum.Arkadaşlarımın da teşvikiyle blog yazmaya başladım,hayata dair tüm deneyimlerimi,gözlemlerimi yazıyorum.Bundan sonra da sizlerle bu sayfada buluşup,paylaşmaktan mutluluk duyacağım.

Web sitesi: http://www.sirinkanatlar.com/