Flormar Gel Eyeliner

Flormar Gel Eyeliner

Flormar Gel Eyeliner

Merhaba 🙂

Kahverengi göz makyajını her zaman doğal ve sade bulmuşumdur. Geçenlerde Flormar alışverişimde gel eyeliner çarptı gözüme ve ilgili kişinin de önerisiyle hemen aldım..Bu zamana kadar hiç kahverengi eyeliner kullanmamıştım,ilk oldu benim için. Sizlerle düşüncemi paylaşacak kadar kullandım. Genel olarak baktığımızda Flormar kahverengi gel eyeliner, 2,2 g fiyatı ise şu sıralar 18,90. Akmadığına dair vaatleri var. Gerçek mi derseniz,evet gerçek.Tüm gün boyunca akma,silinme sorunu olmadı. Günün sonunda bebek şampuanıyla kolayca yıkayarak temizledim. Sürülüşü son derece rahat, eyeliner kullanamadığını iddia edenler bunu rahatlıkla sürebilir,garanti ediyorum.

 
Yalnız şöyle bir sorun oldu; Üstünden birkaç kez geçmeden net bir renk elde edemedim. Resimdeki hali de aynı şekilde birkaç kez üstünden geçilmiş halde. Yani standart siyah eyeliner gibi,bir çizgi çekeyim kalsın durumu olamıyor 🙂 Far üzerine kullanırsanız daha kolay sürülüyor.

Bir daha alır mıyım? Sanırım almam. Ama bitene kadar kullanırım. 

Sevgiler..

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 8 Ortalama: 3.5]

Toplam Ziyaret: 7242 ,
Beğen & Paylaş:

Yazı ile ilgili 14 yorum “”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirYazar Hakkında

(67 yazısı var )

Merhaba,
1988 yılında geniş ailemin en küçük ferdi olarak İstanbul’da doğdum.Preston University İşletme mezunuyum.Birkaç yıl muhasebecilik yaptıktan sonra, ani bir karar değişikliğiyle kendimi özel bir havayolu şirketinde kabin memuru olarak buldum. 5 yıldır “ucuyorsam sebebi var” felsefesiyle hayata devam ediyorum.
Kendimi bildim bileli okumayı,yazmayı,araştırmayı seviyorum.Tipik bir terazi burcuyum.Arkadaşlarımın da teşvikiyle blog yazmaya başladım,hayata dair tüm deneyimlerimi,gözlemlerimi yazıyorum.Bundan sonra da sizlerle bu sayfada buluşup,paylaşmaktan mutluluk duyacağım.

Web sitesi: http://www.sirinkanatlar.com/