Flormar Graphic Eyeliner-Kesik Uçlu

İyi haftalar, makyajınızın en zor işlemi nedir? Benim için eyeliner çekmek. Bunun için en büyük yardımcım Flormar Graphic Eyeliner oldu.

Yoğun far makyajları gözümü korkutmazken eyeliner sürmek benim için tam bir işkence. İstediğim gibi asla olmayan kuyruklar ise en baş sorunum. Bunun için kalem şeklide olan eyerlineler tercihim olmaya başladı.

Flormar Graphic Eyeliner

Flormar markasında var olan indirimi de görmüşken denemeye değer diye düşündüm ve doğru bir karar verdiğimi anladım. Yapısı oldukça yumuşak o yüzden uygularken cildiniz asla tahriş olmuyor. Siyahlığı ise oldukça güzel. Diğer ürünler  gibi yer yer bulanıklık bırakmıyor ve rengi koyu. Kolay kolay da gözden çıkmıyor. Ama benim için en güzel yanı fırçasının şekli. Seride sivri uçlu fırçalar da var ama bu ürün kesikli yapıda. Böylece kuyruk kısmını yapmak daha kolayıma geliyor.

Flormar Graphic Eyeliner

Ürünü flormarın maskarası ile beraber alırsanız bir liraya geliyor. Ben o şekilde aldım. Görevlilere sorarsanız direk gösteriyorlar, tek sorun bunun için flormar da üyeliğinizin bulunması gerek. Bu işlemde kasa da iki dakikanızı bile almaz. Bu kampanyadan faydalanmanızı tavsiye ederim.

Toplam Ziyaret: 22244 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir