Flormar Graphic Eyeliner-Kesik Uçlu

İyi haftalar, makyajınızın en zor işlemi nedir? Benim için eyeliner çekmek. Bunun için en büyük yardımcım Flormar Graphic Eyeliner oldu.

Yoğun far makyajları gözümü korkutmazken eyeliner sürmek benim için tam bir işkence. İstediğim gibi asla olmayan kuyruklar ise en baş sorunum. Bunun için kalem şeklide olan eyerlineler tercihim olmaya başladı.

Flormar Graphic Eyeliner

Flormar markasında var olan indirimi de görmüşken denemeye değer diye düşündüm ve doğru bir karar verdiğimi anladım. Yapısı oldukça yumuşak o yüzden uygularken cildiniz asla tahriş olmuyor. Siyahlığı ise oldukça güzel. Diğer ürünler  gibi yer yer bulanıklık bırakmıyor ve rengi koyu. Kolay kolay da gözden çıkmıyor. Ama benim için en güzel yanı fırçasının şekli. Seride sivri uçlu fırçalar da var ama bu ürün kesikli yapıda. Böylece kuyruk kısmını yapmak daha kolayıma geliyor.

Flormar Graphic Eyeliner

Ürünü flormarın maskarası ile beraber alırsanız bir liraya geliyor. Ben o şekilde aldım. Görevlilere sorarsanız direk gösteriyorlar, tek sorun bunun için flormar da üyeliğinizin bulunması gerek. Bu işlemde kasa da iki dakikanızı bile almaz. Bu kampanyadan faydalanmanızı tavsiye ederim.

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 190 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirİlknur Özkan

Yazar Hakkında

(141 yazısı var )

1995 İstanbul Doğumluyum. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik bölümü öğrencisiyim. Yaklaşık bir yıldır Acemi Sihirbaz isimli blogumda yazıyorum.
Dünyaya geliş amacımız olduğuna inanıyorum ve bu yolda ki en önemli aracımız kelimeler. Bu nedenle kitap okumak ya da bir şeyler karalamak benim için basit bir hobi olmaktan çıkalı çok oldu. Bir kitap sayfasının insanların hayatında değişime yol açması,onları etkilemesi ,onlara yön göstermesi benim için çok mühim. Belki şu anda bana bile çok amatör gelen yazdıklarımın, ilerde insanları etkileyecek seviyeye gelebilmesi için daha profesyonel olan kişilerle yazmak benim için bu yüzden önemli.
Konuk yazar olarak başladığım bu sitede, yazarların arasına girmek beni çok mutlu ediyor. Sizden de desteklerinizi bekliyorum :)

Web sitesi: http://acemisihirbaz.blogspot.com.tr/