Flormar ile Tırnak Bakımı

Herkese mutlu bir hafta dileğiyle günaydın 🙂

Tırnak bakımı gerçekten zor ve vakit alan bir iş. Manikürü var, ojesi var ,onu süslemesi var ve en kötüsü ojenin kuruması var:) Bende vakitten kazanmak için oje kurutucu spreylerden ziyade mat ojeleri kullanmayı tercih ediyorum. “Flormar Matte Serisi” bence mat oje konusunda baya iyi . Pek çok rengini kullanmıştım ama beyaz mat nasıl olur diye merak edip aldım ve sonuç muazzam .

image
Flormar ile Tırnak Bakımı

White Board” isimli oje 2 katta tam beyazlık sağladı ve diğer renkleri gibi tırnakta pütür pütür durmadı.

Tırnak süslemeyi de seviyorsanız yine ” Flormar” markasına ait “Nails Brush” işinize çok yarayacaktır. Ben ince uçluyu daha rahat kullandığım için Fine Details olanını kullanıyorum.image

Ama Flormar mağazalarında bir kaç farklı boyu mevcut. Siz de tırnaklarınıza sadece oje sürmekten sıkıldıysanız alıp deneyin derim 🙂

imageİyi haftalar:)

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 1330 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirİlknur Özkan

Yazar Hakkında

(139 yazısı var )

1995 İstanbul Doğumluyum. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik bölümü öğrencisiyim. Yaklaşık bir yıldır Acemi Sihirbaz isimli blogumda yazıyorum.
Dünyaya geliş amacımız olduğuna inanıyorum ve bu yolda ki en önemli aracımız kelimeler. Bu nedenle kitap okumak ya da bir şeyler karalamak benim için basit bir hobi olmaktan çıkalı çok oldu. Bir kitap sayfasının insanların hayatında değişime yol açması,onları etkilemesi ,onlara yön göstermesi benim için çok mühim. Belki şu anda bana bile çok amatör gelen yazdıklarımın, ilerde insanları etkileyecek seviyeye gelebilmesi için daha profesyonel olan kişilerle yazmak benim için bu yüzden önemli.
Konuk yazar olarak başladığım bu sitede, yazarların arasına girmek beni çok mutlu ediyor. Sizden de desteklerinizi bekliyorum :)

Web sitesi: http://acemisihirbaz.blogspot.com.tr/