Flormar Lip Care Mentollü Ve Karamelli Lip Balm

Flormar Lip Care Mentollü Ve Karamelli Lip Balm

 

Herkese merhaba

Kış geldi sonunda havalar soğudu iyice. Benim kansız olmamla mı ilgili bilmiyorum ama ben çok üşüyorum. Kış mevsimini çok severim ne kadar üşüsem de cildim pul pul dökülse de soğuk kış günlerini sıcak yaz günlerine tercih ederim. Kışın yaşadığım bir sürü sorun var elbet bunların başında da ellerimin, cildimin, saçlarımın, dudaklarımın ve vücudumun kuruması gelir. Bunlarla ilgili son zamanlarda çok fazla yeni ürün denedim. Sırasıyla sizlere onlardan bahsedeceğim. İlk  konuğum ise hem Flormar indiriminden çok ucuza aldığım hemde yapısı, kokusu ile diğer ürünlerime fark atan bir lip balm olacak.

FLORMAR LİP CARE MENTOLLÜ VE KARAMELLİ LİP BALM

 

Bu lip balmları Flormarın yaptığı büyük indirimden 1 TL ye almıştım ve kalan son 5 taneyi ban almıştım. Arkadaşlarıma verdim, aile verdim geriye 2 tane kaldı.Normal fiyatı da 3-4 TL olan bu lip balm kendi fiyatını da hak ediyor.

FLORMAR LİP CARE MENTOLLÜ VE KARAMELLİ LİP BALM

Bendekilerin hepsi mentollüydü. Daha önce mentollü lip balm kullanmamıştım. Tek başına mentol ağır gelebilir diye düşünmüşler sanırım lip balm buram buram karamel kokuyor. Zaten rengi de karamel gibi. Dudağa sürdüğümüzde dudaklarımız hafif hafif yanıyor ama tadı karamel gibi mentolü sadece dudaklarınızı yakarken hissediyorsunuz.

FLORMAR LİP CARE MENTOLLÜ VE KARAMELLİ LİP BALM

Güzel karamel rengine rağmen dudağa sürdüğümüzde şeffaf yapıda.İnce bir kat vazelin sürmüşsünüz gibi.Çok güzel nemlendiriyor ama üstüne ruj sürebiliyorsunuz yağlı bir his bırakmıyor yada agırlık yapmıyor.Tedavi edici bir nemlendirici değil. Daha çok günlük kullanıma uygun. Gün içinde tazelemek lazım.Tadı ve kokusu nedeniyle benim son zamanlarda kullanmaktan zevk aldığım bir nemlendirici oldu. Eğer sizde kullandıysanız yorumlarınızı bekliyorum. Sonraki yazıma kadar kendinize iyi bakın takipte kalın.

Toplam Ziyaret: 3952 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 2 Ortalama: 1]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir