Flormar Lip Cheek 05

Flormar Lip Cheek 05

Herkese merhaba 🙂

Şimdi size benim çok sevdiğim ve aynı zamanda çok da pratik bulduğum bir üründen bahsetmek istiyorum. Flormar Lip Cheek 05 çok güzel gül kurusu hem yanak hem de dudak için kullanılabilen çantaya, cebe atmalık her an her yerde yanınızdan ayıramayacağınız bir ürün. Koşarsınız da böyle yanaklarınız al al olur yani aynı öyle bir renk veriyor Flormar Lip Cheek 05 yanaklara.

Flormar Lip Cheek 05

Kremsi bir yapısı var. Parmağınızla çok rahat uygulayıp dağıtabiliyorsunuz. Hem yanak hem de dudak için kullanılması bence bir taşla iki kuş vurmak gibi bir şey. Bu yüzden çok pratik. Tek ürünle yanak dudak tamam oluyor bir anda.

Flormar Lip Cheek 05

İsterseniz üzerine toz ürün kullanarak yanaklardaki yoğunluğunu ve vurgusunu da attırabilirsiniz ama ben tek başına severek kullanıyorum.Haftaya yine sizlerle farklı bir ürün paylaşacağım. Takipte Kalın Görüşmek Üzere 😉

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 3 Ortalama: 2.3]

Toplam Ziyaret: 1382 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirEbru Geçer

Yazar Hakkında

(111 yazısı var )

evre ve hayvan dostu, duygusal bir balık burcu, yetenekli, kozmetik ürünlerine meraklı, biraz hayalperest ve çocukları çok seven bir eğitimci olan ben, bir kaç sene önce blog dünyasına www.locosmetico.blogspot.com bloğum ile adım attım.

Blogger dünyasını zevkle takip ediyorsanız, “Yeni çıkan ürünler acaba neler?” diye internette araştırma yapıyorsanız mutlaka benim bloğuma da bir kere bile olsa uğraşmışsınızdır. Bir yandan kendi blogumu yazmaya devam ederken diğer yandan da sizlerle www.bloggerlarpaylasiyor.com üzerinde buluşacağız. Yeni çıkan ürünler, sık kullandıklarım, kozmetik ürünlerinin artıları, eksileri ve daha bir çok şey paylaşacağım konular arasında yer alıyor. Bu sürükleyici kozmetik macerasına hazırsanız sayfamıza mutlaka bekleriz sizleri.

Web sitesi: http://locosmetico.blogspot.com.tr/