Flormar Dudak Bazı

Bugün sizlerle son zamanlarda dikkatimi çeken bir ürünü paylaşmak istiyorum. Flormar Lip Primer – Dudak Bazı.

Rujunuzun kalıcılığını sağlarken, dudaklarınızın rengini de nötrleyen bu ürün aynı zamanda dudaktaki çizgileri de doldurarak pürüzsüzleşmesini sağlıyor. Ayrıca dudak renginizi nötrlediği için beğenerek aldığınız rujların sürdükten sonra renginin aynı kalmasına yardımcı oluyor. 

image
Flormar Lip Primer – Dudak Bazı

 Normal glosslar tarzında bir yapıya sahip olan Flormar Lip Primer – Dudak Bazı süngerli bir fırçadan oluşuyor.  Kıvam olarak glosslardan daha yoğun bir kıvama sahip ayrıca rengi de koyu bir ten rengi. Uygularken dudağınıza sürüp 15 – 20 saniye kadar beklemeniz gerekiyor. Bu süreyi beklerseniz daha iyi sonuç almanız daha olası, çünkü sonrasında uyguladığınız ruj Flormar Lip Primer – Dudak Bazı sayesinde dudaklarınıza sabitleniyor.

Flormar Lip Primer – Dudak Bazının içinde bulunan E vitamini ve panthenol dudakların pürüzsüzleşmesinde bir hayli etkili.  Özellikle Nude tonlu rujlar kullanıyorsanız dudaklarınızın da pürüzsüz olması gerekir. Nude tonlar dudak kusurlarını en çabuk belli eden tonlardandır. Bunun için de Flormar Lip Primer – Dudak Bazını kullanırsanız böyle bir sorun oluşmaz.

image
Flormar Lip Primer – Dudak Bazı

Dudakları pürüzsüzleştirmesi açısından gerçekten başarılı ürün Flormar Lip Primer – Dudak Bazı. Rujun kalıcılığını arttırması özelliğini ise pek deneyemedim. Çünkü o kadar uzun süre ruj dudağımda kalmıyor. Sürekli çay, kahve tüketen biri olduğum için o fırsatı hiç bir ruja vermiyorum 🙂 Fiyatı 18.90 Tl olan Flormar Lip Primer – Dudak Bazını size en yakın Flormar satış noktalarında bulmanız mümkün.

Haftaya yine merak edilen bir konu ile sizlerle buluşacağız.

Görüşmek üzere, takipte kalın.

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 12 Ortalama: 4.3]

Toplam Ziyaret: 6740 ,
Beğen & Paylaş:

Yazı ile ilgili 2 yorum “”

  1. kullananlar kalıcılığını arttırıyor diyor genel olarak ama ben de emin olamadığım içi almadım.. rujun rengini değiştirir gibi geliyor bana hep.

  2. ben bu ürünü geçen kıştan beri kullanıyorum. gayet güzel pürüzleri yok ediyor renk konusunda hiçbir sıkıntı yaratmıyor. görünüşünü matlaştırdığı gibi flormar’ın altın kapaklı serisinde de uzun süre kalıcılık sağlıyor. yemek yedikten sonra bile hafiflediğini ancak dudağımda kaldığını söyleyebilirim. kesinlikle kullanma konusunda çekinmeyin 🙂 ve kendi deneyimlerimle kalıcılığını arttırdığını söyleyebilirim. siz emin olamamışsınız ama ben deneyimledim 🙂

    İyi haftalar…
    http://balinkokusu.blogspot.com.tr/

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirEbru Geçer

Yazar Hakkında

(111 yazısı var )

evre ve hayvan dostu, duygusal bir balık burcu, yetenekli, kozmetik ürünlerine meraklı, biraz hayalperest ve çocukları çok seven bir eğitimci olan ben, bir kaç sene önce blog dünyasına www.locosmetico.blogspot.com bloğum ile adım attım.

Blogger dünyasını zevkle takip ediyorsanız, “Yeni çıkan ürünler acaba neler?” diye internette araştırma yapıyorsanız mutlaka benim bloğuma da bir kere bile olsa uğraşmışsınızdır. Bir yandan kendi blogumu yazmaya devam ederken diğer yandan da sizlerle www.bloggerlarpaylasiyor.com üzerinde buluşacağız. Yeni çıkan ürünler, sık kullandıklarım, kozmetik ürünlerinin artıları, eksileri ve daha bir çok şey paylaşacağım konular arasında yer alıyor. Bu sürükleyici kozmetik macerasına hazırsanız sayfamıza mutlaka bekleriz sizleri.

Web sitesi: http://locosmetico.blogspot.com.tr/