Flormar Lip Primer

Merhaba arkadaşlar,

Bugün sizlere Flormar markasına ait lip primer yani dudak bazından bahsetmek istiyorum. 

Bildiğiniz gibi, son zamanların gözdesi mat rujlar hem sürerken hem sonrasında bazı sıkıntılar yaratıyor. Çok koyu kıvamda oldukları için sürümleri zor olabiliyor ya da sürdükten sonra çatlak ve kuru bir görünüm oluşturabiliyorlar. Flormar tüm bunları göz önünde bulundurarak rujun altına bir baz görevi görecek bu ürünü piyasa sürmüş. Bize de kullanmak düştü tabi 🙂

flormar-lip-primer
Flormar Lip Primer

Flormar lip primer içeriğindeki E vitamini sayesinde dudakları besliyormuş. Bu konuda yorum yapabilmem için çok uzun süre kullanmam gerek. Ancak rujun kalıcılığını arttırdığını söyleyemem. Olumlu yönü sadece rujun dudakta daha kaliteli ve düzgün durmasını sağlıyor. Altta önceden oluşmuş çatlak ve kabuklanma görüntüsünü yok ediyor. Düzgün bir zemin üzerine ruj uygulamamıza yardımcı oluyor.

7,5 ml,oldukça da bereketli bir ürün.Likit rujları andıran bir ambalajı var. Renksiz. Flormar online alışveriş sitesinde 20 TL.

Dudaklarınızda kuru ve pürüzlü bir görünüm oluşuyorsa,bir şans vermelisiniz..

Mutlu haftasonları dilerim..

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Toplam Ziyaret: 2225 ,
Beğen & Paylaş:

Yazı ile ilgili 6 yorum “”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirYazar Hakkında

(67 yazısı var )

Merhaba,
1988 yılında geniş ailemin en küçük ferdi olarak İstanbul’da doğdum.Preston University İşletme mezunuyum.Birkaç yıl muhasebecilik yaptıktan sonra, ani bir karar değişikliğiyle kendimi özel bir havayolu şirketinde kabin memuru olarak buldum. 5 yıldır “ucuyorsam sebebi var” felsefesiyle hayata devam ediyorum.
Kendimi bildim bileli okumayı,yazmayı,araştırmayı seviyorum.Tipik bir terazi burcuyum.Arkadaşlarımın da teşvikiyle blog yazmaya başladım,hayata dair tüm deneyimlerimi,gözlemlerimi yazıyorum.Bundan sonra da sizlerle bu sayfada buluşup,paylaşmaktan mutluluk duyacağım.

Web sitesi: http://www.sirinkanatlar.com/