Flormar Lipgloss..

Yaz aylarında mat rujları, koyu renkleri bir tarafa bırakıp biraz glosslara ağırlık vermek istiyorum genel olarak.  Gerçi yaz olsun kış olsun hiç bir şekilde gloss insanı olmayanlar da var aramızda biliyorum. Ben de ruj tercih ederim ama ara sıra gloss kullanmanın da zararı yok yani. Daha önce de Flormar lipgloss kullanmıştım ama supershine serisinden değildi sanırım, başka bir seriye aitti.  Flormar LipglossSupershine Pink Lavender , Flormar’ın supershine serisinde yer alıyor ve bana bir firma gönderisiydi.

Flormar Supershine Lip Gloss
Flormar  lipgloss
Tabi o gönderi olduğu  zaman kışın ortası olduğu için mat ve koyu renk rujlarla aşk yaşamaktaydım ve bu haddinden fazla parlak glossu daha sonra denemek üzere unutmuştum. Yaz aylarında, özellikle hafta sonları ve gece dışarı çıktığım zamanlarda çantama atıp az az da olsa denedim ve baya bir fikir edindim hakkında. Flormar Supershine serisinde birbirinden sedefli 20 renk bulunuyor. Neyse ki çoğu açık renk, bu tarz glosslar koyu rengi gerçekten kaldırmıyor.

 

Flormar Supershine Lip Gloss
Flormar  lipgloss

Yapı olarak son derece sedefli, son derece pigmentli bu hafif renge rağmen  oldukça yoğun ama neyse ki çok yapış yapış olmayan bir yapısı var. İçindeki ışıltılar bu renk için harika duruyor ama bir Royal Purple rengi var ki tam Gotik makyaj durumları için Vampirella tadındaymış diyebilirim. Sürerken burnuma gelen tanımlayamadığım sanki şeker gibi ama yapaylık da içeren bir kokusu var. Alırken şöyle bir koklayın derim. Yapısı hafif, dudakta sedefli duran, ışıltılı bir lipgloss arıyorsanız, renk seçenekleri ile Flormar Supershine Lipgloss serisine bakabilirsiniz.

Yaz aylarında tercih ettiğim bu tarz bir Flormar  lipglossun farklı bir rengini almayı düşünmüyorum. Yaz bile olsa daha çok ruj kullanırım bunu da dışarıda ruj tazeleyemediğim zamanlarda sürerim gibi geliyor. Lipgloss severler için serinin tamamını da buradan inceleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.
Sevgiler..

Toplam Ziyaret: 506 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 4]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir