Flormar Matte Oje M03 Elegant Grey

Merhaba, bu haftaya Flormar Matte Oje ile başlayalım istedim. Bakımlı eller ve tırnaklar hep çok hoşuma gider ancak maalesef genetik olarak çok ince bir tırnak yapısına sahibim. Ne kadar uğraşırsam uğraşayım yada ne kullanırsam kullanayım kat kat soyulmalarından, kırılmalarından ve belli bir uzunluktan itibaren eğilmelerinden kurtulamıyorum.Bununla ilgili kullandığım bir biotin takviyesinden daha sonra bahsetmeyi düşünüyorum. Genelde tırnaklarımı komple kesip, normale dönmesini sağlayıp, tekrar uzatıyorum ve biraz kullandıktan sonra sonuç yine aynı oluyor. Tabi ki bu benim oje sürmeme engel değil. Kısacıkken bile sürüyor ve o görüntüden hoşlanıyorum.

Flormar Matte Elegant Grey

flormarmatteoje
Flormar Matte Nail Enamel

 

Bu ojeyi koyu olmasına rağmen sevdim. Rağmen diyorum çünkü açık ve sedefli ojeler genelde favorim. Sebebi ise uçtan hafif renk atmaları falan çok belli olmuyor. Ayrıca sade ve zarif görünüyor. Koyu ojelerin kullanımı daha zor geliyor. En ufak renk atmasında ortaya kötü bir görüntü çıkıyor. sürerken kenarlara taşırdıysanız onları temizlemekte bir okadar zor oluyor. Açık ojelerde bunlar okadar sorun değil.

Mat ojeler çabuk  kuruyor ve M03 Elegant Grey, rengini tek katta bile güzel veriyor. Duruşu benim çok hoşuma gitti. Bence tek eksi yanı eğer tırnağınızda pürüz varsa onu belli etmesi. Kusurları açığa çıkarıyor. Fotoğrafta parmaklarımdaki pudramsı beyazlık üzerine kurutucu sıkmış olmamdan kaynaklanıyor. Maalesef çok başarılı bir sürüş olmadı ama rengini görebilmeniz açısından yeterli olduğunu umuyorum. Mat oje olarak ilk defa Flormar Matte M03 Elegant Grey rengi alıp denedim. Sonrasında koyu bordo bir rengini aldım. İkisinden de aynı derecede memnunum. Mat olduğu için çabuk kuruyor. Kalıcılık yönünden de fena değil. Bazı ojeler bana 2 saat bile dayanmazken bu oje 2 Gün rahat dayandı. Fiyatı mağazaya göre değişiyor. Kendi sitesinde 4,95 TL Birçok renk seçeneği mevcut. Mutlaka size hitap edenler olacaktır. Bence kesinlikle alınması gereken bir seri.

Online satın almak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz. Ayrıca sitede zaman zaman güzel kampanyalar ve indirimler de oluyor. takip edebilirsiniz.

 

Umarım faydalı ve açıklayıcı bir yazı olmuştur. Yeni yazılarda görüşmek üzere…

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 544 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirGözde İlter

Yazar Hakkında

(39 yazısı var )

Merhaba ben Gözde 1983 doğumlu, evli ve bir erkek çocuk annesiyim. Eskişehirde yaşıyorum, aslan burcuyum. İşletme Lisans mezunuyum. Çalışma hayatımı hamilelik planladığımızda bıraktım. En son bir hastanede insan kaynakları uzmanı olarak çalıştım. Dışarı dönük,neşeli,gezmeyi ve hayatı yaşamayı seven biriyim. www.pudrakokusu.com blogunun sahibiyim. Daha çok makyaj ve cilt bakımı konularında yazılar paylaşacak olsamda, zaman içerisinde farklı konularla da karşınızda olabilirim. Bu platformda yazmaktan mutluluk duyuyorum.
Sevgiler…

Web sitesi: