Flormar Matte Oje Serisi

Mutlu haftalar.

Oje sürmek hem kolay olsun hem de çok şık dursun diyorsanız Flormar Matte Oje Serisi  tam sizler için.

Flormar Matte Oje Serisi
Flormar Matte Oje Serisi

Ojeli tırnaklar olmayan makyajınızı tamamlayan unsurdan biri. Kıyafetinizin son atışını, Rujunuzun tamamlayıcısını hepsini oje ile yapıyoruz. Bu yüzden eminim hepinizin evinde renk renk ürünler vardır. Ama oje alırken neye dikkat ediyoruz? Benim için ojelerin kurumayışı büyük bir problem. Uyumadan 2 saat önce sürsem dahi bazı ürünler sabah uyandığımda bozulmuş oluyor.  O yüzden çabuk kuruması ilk şartım. 2. şartımda mümkünse tek katta rengini versin. Bunu maalesef ki her üründe elde etmek daha zor. Rengini verse bile ton farkı oluştuğu zaman 2. Kat yine mecburi oluyor.

Bu serinin en güzel yanı iki şartımı da sağlıyor oluşu. Mat ürünlerin en sevdiğim yanı bu zaten. Hemen sürüyorsunuz 10 dakika içerisinde hazırınız. Pigmentine gelecek olursak da fırçasına çok az fazla  alırsanız tek kat ile kurtulabilirsiniz. Bu ürün 29 numara High Society olarak geçiyor. Yeni eklenmiş olabilir çünkü daha önce aldıklarım da yoktu diye hatırlıyorum. Gri ve mavi karışımı olan bu renk içinde ki ışıltılar ile tırnakarda çok şık duruyor.

Flormar Matte Serisi

Serinin bende iki rengi daha var. 27 numara Havana ve 26 numaralı Curry de sevdiğim diğer renkler. Havana -kahve alt tonlu olan -kurtarıcı ojem gibi her duruma uyuyor. Carry ise biraz daha zor bir renk. Bu seriyi denemediyseniz hızlıca denemenizi öneriyorum. Fiyatının da 5.50 TL olması gerekiyor.

Mutlu haftalar

Toplam Ziyaret: 1102 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 1]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir