Flormar Orange Lip Balm..

Lip Balm dedi mi akan sular duruyor benim için, dudaklarım çok kuru hatta kuru ötesi olduğu için yaz kış eşit derecede kullanıyorum. Bu yaz sıcaktan artık rujlar da çok ağır gelmeye başladığı için renkli balmları ruj olarak da gün içinde kullanmaya başladım.

Flormar lip balm orange
Flormar lip balm orange

Flormar‘ın sanırım kış aylarında çıkarmış olduğu bu renkli lip balmlardan daha önce de almış ve memnun kalmıştım. Bu sefer de daha hafif bir rengi, ismiyle uyumlu portakalı tercih ettim.

Flormar lip balm orange
Flormar lip balm orange

Bu balmlar hem çantada hem cepte taşımak için idealler. Ayrıca yaz sıcağında  kolay eriyen bir yapıya da sahip değiller. Bazı balmlar daha durduk yerde eriyorlar çünkü, bunların hepsi şu anda buzdolabında ikamet ediyor. Kışın tekrar ortaya çıkacaklar.

Rengi tam portakal rengi cıvıl cıvıl içime enerji veriyor ve sürdüğüm zaman iyi hissediyorum. Dudaklarıma nem veriyor ve güzel gösteriyor. Ayrıca aynaya gerek kalmadan da çantamdan çıkarıp tazeleyebiliyorum. Tabi çok kalıcı değil hele benim gibi dudak yeme huyunuz varsa hiç değil. Neyse tazelemezsek bunlar asla bitmez zaten.

Flormar lip balm orange
Flormar lip balm orange

Rengi de böyle hafif tam yazlık gördüğünüz gibi.

Normalde Flormar mağazalarında bulabilirsiniz. 12 TL. gibi bir fiyatı vardı ben ilk aldığımda. Bunu daha sonra Watsons’dan yarı fiyatına aldım. Flormar Black Mulberry lipbalm ile ilgili yazım için de makyaj bloguma bakabilirsiniz.

Sevgiler..

Toplam Ziyaret: 3323 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 2 Ortalama: 4]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir