Flormar Perfect Legs Bacak Fondoteni

Flormar Perfect Legs Bacak Fondoteni

Herkese merhaba,

Bu aralar Flormar markasına ciddi anlamda takmış durumdayım. Önceki yazımda da belirttiğim gibi kalite standardını git gide iyileştiren, harikalar yaratmaya başlayan bir marka. Bu hafta sizlere Flormar Perfect Legs Foundation yani bacak fondöteninden bahsetmek istiyorum.

Şuan Flormar’ın Online Sitesinde %70 indirimle 10 TL ye düşmüş olan bu ürünü, ben sezonda 32.90 TL gibi bir fiyatla almıştım tavsiye üzerine. Ve şu anda iyi ki dediğim ürünler arasında.. Hazır indirime girmişken, memnuniyetimi sizlerle paylaşmak istedim.

Öncelikle ürün, bacaklardaki varis, leke gibi kusurları kapatıp renk bütünlüğü sağlıyor. Sonrasında, terlemeyle, suyla çıkmıyor. Köpüklü bir şekilde yıkamanız gerek çıkması için. Sonra, paraben talk ve parfüm içermiyor ve benim gibi yoğun hayatı olup bronzlaşmaya fırsat bulamayanlar-solaryuma girmesem mi diyenler için biçilmiş kaftan 🙂 

Uygulama şekli ise, temiz ve kuru bacaklarınıza uyguluyorsunuz. Önce şişeyi çalkalayıp elinize püskürtüyorsunuz.Sonra elinizle eşit bir şekilde dağıtıyorsunuz. 3-5 dakika kurumasını bekliyorsunuz. Dağılma, bulaşma yok. Bronz bacaklar karşınızda 🙂 Daha evvel aynı ürünü 85TL gibi bir rakamla bir Amerikan markasından almıştım. İnanın, sonuç çok farklı değildi 🙂 İndirimi kaçırmayınız..

Sevgiler..

Toplam Ziyaret: 3202 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 14 Ortalama: 2.6]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir