Flormar Puffy Blush 01 Free-Spırıted Tan Allık

Herkese merhaba

Umarım herkes  için güzel bir hafta olur diyerek  bu haftaki yazıma başlıyorum.

Makyaj denemeleri yapmak , yeni ürünler keşfetmek her kadın gibi  benimde çok hoşuma gidiyor. Ama yığınla para verip güzel çıkmadığında ise yaşadığım şey tam bir yıkım. Ama bu teorileri çürütmek için var olmuş bir ürünü konuşalım bugün. Flormar Puffy Blush 01 Free-Spırıted Tan Allık.   

flormar allık
Flormar Puffy Blush 01 Free-Spırıted Tan Allık

Allık kullanımını yeni yeni uygulayanlardanım. Daha öncesinde top allıklardan sürüyordum fakat yanağımda kızarıklıklar yapınca korkup bırakmıştım. Flormara uğramışken gözüme çarpan bu allıkların fiyatının 5TL oluşu hiç düşünmeden almama sebep oldu .

Birden fazla rengi olan bu modellerin kutu renkleri genelde birbirine benziyor ve özellikle indirimde olduğu için bu ürünlerde pek düzen yok. O yüzden alırken özellikle kutunun içerisindeki ürünler ile kutuda yazan ürünün aynı olup olmadığını kontrol ederek alın.  Yumuşacık dokusu olan bu allığın sürüşü özellikle çok kolay. Fırçasız kullanıma bile uygun.  Tek sorun renk vermesinde .

Elmacık kemiklerinizden şakaklarınıza doğru birkaç kere uygulamanız gerekiyor.
Elmacık kemiklerinizden şakaklarınıza doğru birkaç kere uygulamanız gerekiyor.

Yani birkaç kere fırçayı uygulamak gerekiyor  ve mesela başta verdiği o yoğun renk rüzgar yediğinde hemen uçuyor. Allık sürdüğünüz belli olmasına rağmen o parlak ve tatlı renk maalesef ki kalıcı değil.  Daha bakır bir renk  olduğu için belki de diğer renklere göre daha çok uğraş gerektiriyor. Ama fiyatına oranla verdiği bu etki bile gayet iyi. Ve cildimde hiçbir leke yaratmadı . En önemlisi bu olsa gerek . Bence Bohemian Dream koleksiyonunu bitirmek için ürün indirimini sonlandırmayan Flormara bir uğrayın, bitmeden alın deneyin derim .

Mutlu haftalar

Toplam Ziyaret: 3748 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir