Flormar Puffy Blush 04 Boho-Chic Allık

FLORMAR PUFFY BLUSH 04 (BOHO-CHIC) ALLIK

Herkese merhaba 

Öncelikle herkesin kurban bayramını kutlarım.Herkesin sevdikleriyle huzur içinde; mutlu mesut bir bayram geçirmelerini dilerim. Herşey gönlünüzce olsun.

Uzun süredir makyaj malzemesi yorumlamadığımı farketim sanırım bunun nedeni bakım ürünlerini daha sık kullanmam ve günlük yaşamımda fazla makyaj yapmamam  ve yaptığım zamanda aynı ürünlere ağırlık vermem oldu. Bilmeyen kalmadı sanırım. Flormar yazın başında çıkardığı Bohemian Dream koleksiyonunu bitirmek için büyük bir indirim yaptı ve serinin çoğu ürününü 5 TL den sattı.Hepimiz gibi bende bu indirimden faydalandım ve sevdiğim ve almak istediğim parçaları kaptım. Bu ürünlerden biri de bugün size bahsedeceğim köpük /krem yapıdaki bu allık oldu. Allık sevmeyen beni bile hem rengi hem yapısıyla kendine aşık etti.

Bu serinin 4 farklı renkli allığı vardı.İndirim büyük olunca istediğim ürünleri bulmak da zor oldu. Resmen kapanın elinde kaldı aldıkları 🙂 Bu serinin ürünleri kadar ambalajları da çok güzel, etnik desenler vardı.

FLORMAR PUFFY BLUSH 04 (BOHO-CHIC) ALLIK
FLORMAR PUFFY BLUSH 04 (BOHO-CHIC) ALLIK

Allığın  çok hafif pembe -şeftali arası  sedef içermeyen bir rengi var. Yapı olarak da köpük/krem arası bir yapıda olan allığın ambalajı da çok hafif ve yanda taşımaya çok uygun. Elle uygulamaya da elverişli.

FLORMAR PUFFY BLUSH 04 (BOHO-CHIC) ALLIK
FLORMAR PUFFY BLUSH 04 (BOHO-CHIC) ALLIK

Allığı kullanırken çok dikkatli olmak lazım çünkü  allık inanılmaz pigmentli yoksa benim ilk kullandığım gibi domates gibi olursunuz. Çok az bir parçası bile yeterli geliyor. Kalıcılığı 5-6  saat kadar sonrasında tazelemek gerekiyor. Uygulamada fırçayla yada elle uygulama yapılabiliyor. Ben genelde elimle alıp süngerle dağıtıyorum, yanaklarımda çok doğal duruyor. Bazen de far olarak da uyguluyorum.

12 gram oluşu ve az bir miktar kullanımın kafi gelmesi nedeniyle uzun süre makyaj koleksiyonumda yer alacak gibi geliyor. Eğer indirim bitmeden bulabilirseniz bu renge bir göz atın derim. Fiyatı 5 TL ve Flormar ‘ın internet sitesinden online olarak yada Flormar şubesinden şahsen gidip alabilirsiniz. Benim şimdilik söyleyeceklerim bu kadardı. Bu ürünle ilgili yorumlarınızı bekliyorum.

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 4405 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirSelma Özdemir

Yazar Hakkında

(84 yazısı var )

Herkese merhaba
Ben Selma. Nam-ı diğer Mona. Yaklaşık bir senedir düzenli blog yazan bir blog yazarı olarak artık yazılarımı buradan da sizlerle paylaşacağım. Önce kim olduğumdan başlayalım ve sonra da benim yazılarım da nelerle karşılaşacağınıza gelelim. Evin ilk ve tek kız çocuğuyum. Yeni mezun olmuş bir hemşire ve öğretmen adayıyım. Okumayı çok seven biriyim. Hayal perestim ve biraz kelimesinin yetersiz kaldığı kadar da çocuk ruhluyum. Çok duygusalım ; kızgınlığım da küskünlüğüm de kısa sürede olur ve biter. Her şeyi yapmak isterim ama yapamayacak kadar da üşengecim. Aşırı evcimenim. Yalanı sadece kendime söylerim :) Sabırlı biri sayılmam ama bir şeyi çok istiyorsam onun için çalışmaktan yorulmam ve sıkılmam. Çok tez canlıyım. Kısa boylu ve miyon görünümlüyüm ; annemin piresiyim.
Blog yazılarını okumayı ve videoları izlemeyi sevdiğim için bir gün ben de neden yapmayayım dedim ve önce yazmaya sonra da çekmeye başladım. Yazmak tamam da konuşurken çok heyecanlanıyorum galiba. Blogum da, kanalım da kısaca benimle ilgili her yerde bakıma, alışverişe, ürün yorumlarına ait şeyleri rahatlıkla bulabilirsiniz. İndirimleri takip ederim ve stoklamayı severim. Makyaj konusunda acemiyim ama bakım yapmayı bilirim. Çenem çok düşüktür bu da elime vurur ortaya yakın uzunlukta yazılar yazarım genelde. Daha çok kozmetik ve bakım ağırlıklı yazılar yazsam da kadına ait her konuda yazı yazmaya çalışıyorum.
Bundan böyle burada da Sen ve Ben Hayat blogumda da olduğu gibi sık sık ve güzel (bence) yazılarla karşınızda olacağım. Beni takip etmeyi unutmayın ve görüşünceye kadar kendinize iyi bakın.

Web sitesi: http://www.senbenvehayat.blogspot.com