Flormar Puffy Eyeshadows-01- Lily Fields Rengi

Flormar Puffy Göz Farı

Herkese merhaba

Günlük hayatımda makyaj denildiği zaman  aklıma ilk gelen şey  göz makyajıdır. Bu nedenle de far denildiği zaman benim için akan sular durur. Elimde bulunan farların  bile bitmesi mucize olduğu için alışverişlerde far almamak  için kendimi zor  tutarım.  Flormar geçen yazın başında çıkardığı bohemian dream koleksiyonun ürünlerini 5 TL ‘den satınca serideki  en beğendiğim ve çok işlevsel bulduğum 01 numaralı Lily Fields rengini aldım ve o günden beri de hem far olarak hem de aydınlatıcı olarak kullanmaya doyamadım. Bugün de size o meşhur farı  FLORMAR PUFFY EYESHADOWS 01  LİLY FİELDS  ‘ i yorumlayacağım.

Bu rengi almamın en büyük nedeni serideki en açık renk olması ve her amaçla rahatlıkla kullanılabiliyor olmasıydı. Onun dışında hem tekli far olduğu hem de gramajı büyük olduğu için aldığımdan beri kullanmama rağmen değil farda çukur açmak kullanıldığına dair iz bile oluşmadı ne yazık ki. Keliminin tam anlamıyla evladiyelik bir far/aydınlatıcı.

Flormar Puffy Eyeshadows-01- Lily Fields
Flormar Puffy Göz Farı

Gördüğünüz gibi şampanya rengi ,çok güzel açık parlak bir renk.Çok seviyorum.Aydınlatıcı olarak bu tonlarda tam şampanya-krem arası renk arayanlara öneririm.Çok başarılı buldum yapay durmayan leke leke görünmeyen bir rengi var.Serinin diğer farları  köpük yapıdayken bu far oldukça katı ve neredeyse krem /toz far arası bir yapıda.Tozutma yapmıyor ama krem far gibi de değil yapısı.

Flormar Puffy Eyeshadows-01- Lily Fields
Flormar Puffy Göz Farı

Rengi de bu şekilde. Ben bu rengi elde edebilmek için far bazı ile elimin rengini yok ettim ve iki kat sürdüm. Tek başına far olarak da uyguladığım oluyor, bazen eyeliner altına yada far altına baz olarak da kullanıyorum. Genelde kullandığım şekil ise aydınlatıcı. Çok işlevsel bir ürün olduğu için çok sevdim ve iyi ki almışım dedim. Hala indirimde olan bir seri bulursanız  LİLY FIELDS  rengine bir bakın derim. Bu seriden siz far aldınız mı ,memnun musunuz yorumlarınız bekliyorum 🙂

Toplam Ziyaret: 2147 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 2 Ortalama: 2]

2 thoughts on “Flormar Puffy Eyeshadows-01- Lily Fields Rengi

  1. Bende kullanıyorum ama bendeki niyeyse kremsi yapıda. İlk aldığım günden beri öyle. Far olarak hiç kullanamadım hep aydınlatıcı olarak kullandım. Bulursam tekrar aydınlatıcı olarak kullanmak için alırım 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir