Flormar Puffy Eyeshadows-01- Lily Fields Rengi

Flormar Puffy Göz Farı

Herkese merhaba

Günlük hayatımda makyaj denildiği zaman  aklıma ilk gelen şey  göz makyajıdır. Bu nedenle de far denildiği zaman benim için akan sular durur. Elimde bulunan farların  bile bitmesi mucize olduğu için alışverişlerde far almamak  için kendimi zor  tutarım.  Flormar geçen yazın başında çıkardığı bohemian dream koleksiyonun ürünlerini 5 TL ‘den satınca serideki  en beğendiğim ve çok işlevsel bulduğum 01 numaralı Lily Fields rengini aldım ve o günden beri de hem far olarak hem de aydınlatıcı olarak kullanmaya doyamadım. Bugün de size o meşhur farı  FLORMAR PUFFY EYESHADOWS 01  LİLY FİELDS  ‘ i yorumlayacağım.

Bu rengi almamın en büyük nedeni serideki en açık renk olması ve her amaçla rahatlıkla kullanılabiliyor olmasıydı. Onun dışında hem tekli far olduğu hem de gramajı büyük olduğu için aldığımdan beri kullanmama rağmen değil farda çukur açmak kullanıldığına dair iz bile oluşmadı ne yazık ki. Keliminin tam anlamıyla evladiyelik bir far/aydınlatıcı.

Flormar Puffy Eyeshadows-01- Lily Fields
Flormar Puffy Göz Farı

Gördüğünüz gibi şampanya rengi ,çok güzel açık parlak bir renk.Çok seviyorum.Aydınlatıcı olarak bu tonlarda tam şampanya-krem arası renk arayanlara öneririm.Çok başarılı buldum yapay durmayan leke leke görünmeyen bir rengi var.Serinin diğer farları  köpük yapıdayken bu far oldukça katı ve neredeyse krem /toz far arası bir yapıda.Tozutma yapmıyor ama krem far gibi de değil yapısı.

Flormar Puffy Eyeshadows-01- Lily Fields
Flormar Puffy Göz Farı

Rengi de bu şekilde. Ben bu rengi elde edebilmek için far bazı ile elimin rengini yok ettim ve iki kat sürdüm. Tek başına far olarak da uyguladığım oluyor, bazen eyeliner altına yada far altına baz olarak da kullanıyorum. Genelde kullandığım şekil ise aydınlatıcı. Çok işlevsel bir ürün olduğu için çok sevdim ve iyi ki almışım dedim. Hala indirimde olan bir seri bulursanız  LİLY FIELDS  rengine bir bakın derim. Bu seriden siz far aldınız mı ,memnun musunuz yorumlarınız bekliyorum 🙂

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 2 Ortalama: 2]

Toplam Ziyaret: 2121 ,
Beğen & Paylaş:

Yazı ile ilgili 2 yorum “”

  1. Bende kullanıyorum ama bendeki niyeyse kremsi yapıda. İlk aldığım günden beri öyle. Far olarak hiç kullanamadım hep aydınlatıcı olarak kullandım. Bulursam tekrar aydınlatıcı olarak kullanmak için alırım 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirSelma Özdemir

Yazar Hakkında

(84 yazısı var )

Herkese merhaba
Ben Selma. Nam-ı diğer Mona. Yaklaşık bir senedir düzenli blog yazan bir blog yazarı olarak artık yazılarımı buradan da sizlerle paylaşacağım. Önce kim olduğumdan başlayalım ve sonra da benim yazılarım da nelerle karşılaşacağınıza gelelim. Evin ilk ve tek kız çocuğuyum. Yeni mezun olmuş bir hemşire ve öğretmen adayıyım. Okumayı çok seven biriyim. Hayal perestim ve biraz kelimesinin yetersiz kaldığı kadar da çocuk ruhluyum. Çok duygusalım ; kızgınlığım da küskünlüğüm de kısa sürede olur ve biter. Her şeyi yapmak isterim ama yapamayacak kadar da üşengecim. Aşırı evcimenim. Yalanı sadece kendime söylerim :) Sabırlı biri sayılmam ama bir şeyi çok istiyorsam onun için çalışmaktan yorulmam ve sıkılmam. Çok tez canlıyım. Kısa boylu ve miyon görünümlüyüm ; annemin piresiyim.
Blog yazılarını okumayı ve videoları izlemeyi sevdiğim için bir gün ben de neden yapmayayım dedim ve önce yazmaya sonra da çekmeye başladım. Yazmak tamam da konuşurken çok heyecanlanıyorum galiba. Blogum da, kanalım da kısaca benimle ilgili her yerde bakıma, alışverişe, ürün yorumlarına ait şeyleri rahatlıkla bulabilirsiniz. İndirimleri takip ederim ve stoklamayı severim. Makyaj konusunda acemiyim ama bakım yapmayı bilirim. Çenem çok düşüktür bu da elime vurur ortaya yakın uzunlukta yazılar yazarım genelde. Daha çok kozmetik ve bakım ağırlıklı yazılar yazsam da kadına ait her konuda yazı yazmaya çalışıyorum.
Bundan böyle burada da Sen ve Ben Hayat blogumda da olduğu gibi sık sık ve güzel (bence) yazılarla karşınızda olacağım. Beni takip etmeyi unutmayın ve görüşünceye kadar kendinize iyi bakın.

Web sitesi: http://www.senbenvehayat.blogspot.com