Flormar Silk Matte Ruj Serisi

Mutlu haftalar, Sonbahar geldi koyu renk rujlar çıkmaya başladı mı? Flormar Silk Matte serisini bilmeyen yoktur. Kısa süre çerisinde popüler olan bu mat likit ruj serisi farklı renkleriyle de ilgi çekmeyi başardı. Seride 16 farklı rengi olan rujların bende ki rengi 16 numara olan Hot Cocoa.

Flormar Silk Matte Hot Cocoa

İnternetten seriyi incelerken 16 numara gri alt tonlu bir rujmuş gibi dursa da gerçeğinde tam bir koyu bordo. Kahveye dönük rengiyle de kiremit rengini anımsatıyor bana. Sürümü gayet kolay. Çok uzun olmayan fırça boyutuyla bu işlem daha da kolaylaşıyor. Tek sorun sürerken biraz az oyalanmaya çalışmanız gerektiği. Çok çabuk kuruyan ruj doğal olarak renk tonu farklılıkları bırakabiliyor. Ama eşit sürmeyi başarabilirseniz çizgisiz bir görüntüye sahip dudağa merhaba diyebilirsiniz.

Flormar Silk Matte Hot Cocoa

Silinmesi ya da çıkması her mat ruj gibi. Yemek yerken en fazla içinde hafif siliklikler oluşuyor, ama silmesi de bir o kadar zor. Bu tarz rujları makyaj yağı ile temizlemektense bir pamuk ve krem yardımıyla silmeyi daha çok tercih ediyorum. Sonra dilerseniz üzerinden geçebilirsiniz.  Merak edenler varsa seriyi inceleyebilir ve zevkle de tercih edebilir. İyi baharlar

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 2 Ortalama: 1.5]
Toplam Ziyaret: 1741 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirİlknur Özkan

Yazar Hakkında

(139 yazısı var )

1995 İstanbul Doğumluyum. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik bölümü öğrencisiyim. Yaklaşık bir yıldır Acemi Sihirbaz isimli blogumda yazıyorum.
Dünyaya geliş amacımız olduğuna inanıyorum ve bu yolda ki en önemli aracımız kelimeler. Bu nedenle kitap okumak ya da bir şeyler karalamak benim için basit bir hobi olmaktan çıkalı çok oldu. Bir kitap sayfasının insanların hayatında değişime yol açması,onları etkilemesi ,onlara yön göstermesi benim için çok mühim. Belki şu anda bana bile çok amatör gelen yazdıklarımın, ilerde insanları etkileyecek seviyeye gelebilmesi için daha profesyonel olan kişilerle yazmak benim için bu yüzden önemli.
Konuk yazar olarak başladığım bu sitede, yazarların arasına girmek beni çok mutlu ediyor. Sizden de desteklerinizi bekliyorum :)

Web sitesi: http://acemisihirbaz.blogspot.com.tr/