Flormar Silk Matte Ruj Serisi

Mutlu haftalar, Sonbahar geldi koyu renk rujlar çıkmaya başladı mı? Flormar Silk Matte serisini bilmeyen yoktur. Kısa süre çerisinde popüler olan bu mat likit ruj serisi farklı renkleriyle de ilgi çekmeyi başardı. Seride 16 farklı rengi olan rujların bende ki rengi 16 numara olan Hot Cocoa.

Flormar Silk Matte Hot Cocoa

İnternetten seriyi incelerken 16 numara gri alt tonlu bir rujmuş gibi dursa da gerçeğinde tam bir koyu bordo. Kahveye dönük rengiyle de kiremit rengini anımsatıyor bana. Sürümü gayet kolay. Çok uzun olmayan fırça boyutuyla bu işlem daha da kolaylaşıyor. Tek sorun sürerken biraz az oyalanmaya çalışmanız gerektiği. Çok çabuk kuruyan ruj doğal olarak renk tonu farklılıkları bırakabiliyor. Ama eşit sürmeyi başarabilirseniz çizgisiz bir görüntüye sahip dudağa merhaba diyebilirsiniz.

Flormar Silk Matte Hot Cocoa

Silinmesi ya da çıkması her mat ruj gibi. Yemek yerken en fazla içinde hafif siliklikler oluşuyor, ama silmesi de bir o kadar zor. Bu tarz rujları makyaj yağı ile temizlemektense bir pamuk ve krem yardımıyla silmeyi daha çok tercih ediyorum. Sonra dilerseniz üzerinden geçebilirsiniz.  Merak edenler varsa seriyi inceleyebilir ve zevkle de tercih edebilir. İyi baharlar

 

Toplam Ziyaret: 1871 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 4 Ortalama: 1.5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir