Flormar Stick Fondöten

Flormar Stick Fondoten

Herkese Merhabaaa:)

Uzaktan bakıldığında cildimiz kusursuz gibi gözüküyor olabilir. Ama yakın çekimlerde benim için özellikle burun çevrem çok sorunlu. Siyah noktalar çok fazla ve gözeneklerim çok açık. Yüzümün hicbir bölgesinde sorun yok ama burun kısmım beni çok yoruyor:( Bunun için çok yoğun olmayan bir kapatıcı kullanıyorum. Flormar Stick Fondöten…Flormar Stick Fondoten

Krem şeklindeki özelliği çok kolay uygulanmasını sağlıyor. Ve renk tonları çok ideal . Mesela ben sırf burnuma sürüyorum ve renk ayırt edilmiyor. Ayrıca antiseptik özelliği ile ciltte bakteri oluşumunu engelliyor. Sabah evden çıkmadan uyguluyorum, en az 8-9 saat kalıcılığı devam ediyor. Dış görünüşünde yenileme yapıldı, böylesi çok daha modern duruyor:)

Flormarın kendi mağazasında bu ürünün artık üretilmeyeceğini söylediler bana fakat başka bir mağaza böyle bir şey olmadığını söyledi . Ben de güvenemeyip hemen aldım. Fiyatıda 20 tl ve uzun süre idare ediyor. Denemenizi tavsiye ediyorum.

İyi haftalarr:)

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 13 Ortalama: 3.7]

Toplam Ziyaret: 9146 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirİlknur Özkan

Yazar Hakkında

(139 yazısı var )

1995 İstanbul Doğumluyum. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik bölümü öğrencisiyim. Yaklaşık bir yıldır Acemi Sihirbaz isimli blogumda yazıyorum.
Dünyaya geliş amacımız olduğuna inanıyorum ve bu yolda ki en önemli aracımız kelimeler. Bu nedenle kitap okumak ya da bir şeyler karalamak benim için basit bir hobi olmaktan çıkalı çok oldu. Bir kitap sayfasının insanların hayatında değişime yol açması,onları etkilemesi ,onlara yön göstermesi benim için çok mühim. Belki şu anda bana bile çok amatör gelen yazdıklarımın, ilerde insanları etkileyecek seviyeye gelebilmesi için daha profesyonel olan kişilerle yazmak benim için bu yüzden önemli.
Konuk yazar olarak başladığım bu sitede, yazarların arasına girmek beni çok mutlu ediyor. Sizden de desteklerinizi bekliyorum :)

Web sitesi: http://acemisihirbaz.blogspot.com.tr/