Flormar Supershine Lipgloss

Flormar Dudak Parlatıcısı

Yazın genelde canlı renkler tercih edilirken makyaj malzemelerini de buna göre seçen çoktur sanırım. Yazın ben en çok pembe ve mercan renkli lipglosslar tercih ediyorum. Flormar Super Shine Lipgloss serisi de en çok tercih ettiğim serilerden biri.

En son aldığım bu güzel pembe lipgloss yazın rahatlıkla kullanabileceğiniz bir renk.  Flormar Super Shine Lipgloss 130 hafif simli ve ışıltılı yapısı ile hem gündüz hem de gece kullanıma uygun.

Gündüz lipglossu tek başına uygularken geceleri ise altına yakın tonlarda bir lipstick sürüp üzerine Flormar Super Shine Lipgloss 13′ u uyguluyorum ve gerçekten hem tek başına hem de uygun renk lipstick ile çok güzel bir makyaj elde ediyorum. Kalıcılığı çok fazla değil ara ara tazelemek gerekiyor ama ışıltısı ve parlaklığı gerçekten başarılı.

Flormar Supershine Lipgloss
Flormar Dudak Parlatıcı

Flormar satış noktalarından bu ürüne 15.90 tl ödeyerek ulaşabilirsiniz. 

 Haftaya yine sizinle buluşmak üzere Takipte kalın 😉 Görüşmek üzere 😉

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 4 Ortalama: 2.5]

Toplam Ziyaret: 2618 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirEbru Geçer

Yazar Hakkında

(111 yazısı var )

evre ve hayvan dostu, duygusal bir balık burcu, yetenekli, kozmetik ürünlerine meraklı, biraz hayalperest ve çocukları çok seven bir eğitimci olan ben, bir kaç sene önce blog dünyasına www.locosmetico.blogspot.com bloğum ile adım attım.

Blogger dünyasını zevkle takip ediyorsanız, “Yeni çıkan ürünler acaba neler?” diye internette araştırma yapıyorsanız mutlaka benim bloğuma da bir kere bile olsa uğraşmışsınızdır. Bir yandan kendi blogumu yazmaya devam ederken diğer yandan da sizlerle www.bloggerlarpaylasiyor.com üzerinde buluşacağız. Yeni çıkan ürünler, sık kullandıklarım, kozmetik ürünlerinin artıları, eksileri ve daha bir çok şey paylaşacağım konular arasında yer alıyor. Bu sürükleyici kozmetik macerasına hazırsanız sayfamıza mutlaka bekleriz sizleri.

Web sitesi: http://locosmetico.blogspot.com.tr/