Flormar Takma Kirpik Etkili Maskara

flormar_maskara

Flormar Takma Kirpik Etkili Maskara

Herkese Merhaba,

Bu hafta sizlere hepimiz için makyajın temel öğesi olan bir şeyden bahsedeceğim. Rimelden 🙂 Flormar‘ın yeni ürünlerinden olan takma kirpik etkili maskarasından yani..
  
Kullanmaya başlayalı yaklaşık bir ay oldu. İtiraf ediyorum, oldukça başarılı. Üzerinde bir düğme var, başınca titreşimli olarak dönmeye başlıyor ve kirpiklerinize şekil veriyor. Koyu siyah bir rengi var. Akma, dökülme gibi bir sorun yaşamadım. Gerçekten takma kirpik görünümü elde ediliyor ve kirpikler temizleyene kadar aynı formda kalıyor.

flormar_maskara
Flormar Takma Kirpik Etkili Maskara

Bana göre negatif yönleri ise, sürerken dikkat etmezsem göz kapağıma bulaşıyor. Bir de temizlerken biraz uğraştırıyor, kolay çıkmıyor. Bunlar da çok büyük problem olmadığı için es geçebiliyorum. 

Şuan satış fiyatı 37 lira gibi.. Ama verdiğiniz paraya bence değiyor. İçerdiği zeytinyağı sayesinde de kirpikleri dökmediği gibi aksine besliyor.

flormar_maskara
Flormar Takma Kirpik Etkili Maskara

İnceleme sonucum bu şekilde. Denemenizi tavsiye ediyor, mutlu hafta sonları diliyorum..

Seda

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 4 Ortalama: 3.5]

Toplam Ziyaret: 5531 ,
Beğen & Paylaş:

Yazı ile ilgili 14 yorum “”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirYazar Hakkında

(67 yazısı var )

Merhaba,
1988 yılında geniş ailemin en küçük ferdi olarak İstanbul’da doğdum.Preston University İşletme mezunuyum.Birkaç yıl muhasebecilik yaptıktan sonra, ani bir karar değişikliğiyle kendimi özel bir havayolu şirketinde kabin memuru olarak buldum. 5 yıldır “ucuyorsam sebebi var” felsefesiyle hayata devam ediyorum.
Kendimi bildim bileli okumayı,yazmayı,araştırmayı seviyorum.Tipik bir terazi burcuyum.Arkadaşlarımın da teşvikiyle blog yazmaya başladım,hayata dair tüm deneyimlerimi,gözlemlerimi yazıyorum.Bundan sonra da sizlerle bu sayfada buluşup,paylaşmaktan mutluluk duyacağım.

Web sitesi: http://www.sirinkanatlar.com/