Flormar Up To 7 Days Shine&Color Oje Seti

Herkese merhabalar!

Bu hafta sizlerle Flormar’ın yeni çıkarmış olduğu oje serisi hakkındaki görüşlerimi paylaşacağım. Böyle yeni ürünler denemeyi çok seviyorum, bir de konu tırnaklarsa hiç kaçarı olmuyor. Seri gri bir ambalajda Step 1 ve Step 2 şeklinde iki şişeden oluşuyor. Step 1 bildiğimiz oje, Step 2 ise UV etkili Top Coat. Ambalajı ve şişelerin tasarımını çok sevdim, oldukça şık yapmışlar. Ben 2 rengini satın aldım, 008 My Sweet Queen ve 13 Purple Magnet. My Sweet Queen renginin uygulanmış halini fotoğrafta görebilirsiniz, çok güzel bir gül kurusu rengi. 

flormaroje

Oje 7 gün boyunca çıkmamayı ve ilk günkü parlaklığını korumayı vaadediyor. Benim görüşlerime gelecek olursak kalıcılığı konusunda 7 gün sürdüğünü pek söyleyemeyeceğim. Birkaç günde soyulmalar oldu, diğer ojelerden bir tık önde diyebilirim. Gerçi suyla fazla haşır neşir olan bir insanım bu nedenle bendeki etkisi böyle olabilir 🙂 Bu ojenin en sevdiğim yönüne gelecek olursak kesinlikle Step 2 yani UV Top Coat diyebilirim. Verdiği ışıltıya bayıldım, daha önce hiçbir top coat’ta elde edemediğim bir şey diyebilirim. Ayrıca ojelerin fırçalarını da çok sevdim. Tırnağın yapısına oldukça uygun, taşırma, düzgün sürememe gibi sorunlarım hiç olmadı. Ayrıca ojenin yapısı da çok güzel. Tek katta bile opaklık ve kapatıcılık elde etmek mümkün. 

Purple Magnet rengini 2 kat oje, 1 kat UV Top Coat şeklinde uyguladığım halini fotoğrafta görebilirsiniz, ben bu rengi çok sevdim, bordoya yakın bir mor. Bu kış yeni favorim olacak gibi duruyor 🙂 

flormaroje

Genel olarak memnun kaldığım bir oje oldu. Kalıcılığı 7 gün olmasa da parlaklığı ve renk çeşitliliğini beğendim. 6.95 TL’ye Flormar mağazalarında veya internet sitesinden bulabilirsiniz.

flormaroje

Görüşmek üzere!

Mutlu haftalar..

Toplam Ziyaret: 5597 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 5 Ortalama: 3.2]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir