Flormar Waterproof Lipliner

Flormar Waterproof Lipliner

Herkese merhaba 🙂 Bugün sizlerle bir süre önce aldığım dudak kalemlerimden biri olan Flormar Waterproof Lipliner dan bahsetmek istiyorum. Aslında çok fazla dudak kalemi kullanmasam da bazı rujları ya da lipglossları kullanırken dudak kalemi kullanmak zorunlu gibi bir durum oluşuyor.

Flormar Waterproof Lipliner

Dudak kalemi hem ruju taşırmadan düzgün sürmenizi sağlarken hem de rujun rengi ile uyumlu olduğu sürece güzel bir görüntü ortaya çıkarıyor. Flormar Waterproof Lipliner 231 numaralı dudak kalemini alırken ilk amacım ruju düzgün sürmekti aslında. Flormar Waterproof Lipliner adından da anlaşılacağı gibi suya dayanıklı bir ürün. Benim rujlar hep iç kısımdan gittiği için çerçeve zaten kalıyor. O yüzden bu özelliğini direkt gözlemleyemedim.

Flormar Waterproof Lipliner

Işıktan dolayı açık bir renk gibi dursa da swatch fotoğrafından da anlayacağınız üzere çok güzel bir koyu ton. İçinde bordoluk, morluk barındıran bir renk. Açıldıktan sonra Flormar Waterproof Lipliner ı 24 ay içinde tüketmek gerekiyor. Uzun süreli ürünleri gerçekten çok seviyorum. Bu dudak kalemini de ayrı sevdim.

Flormar Waterproof Lipliner

Ayrıca sürümü kolay ve yumuşak. Aslında ucuna bakınca öyle durmuyor ama deneyince farklı anlıyorsunuz. Haftaya yine sizlerle farklı bir ürün paylaşacağım. Takipte Kalın Görüşmek Üzere 😉

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Toplam Ziyaret: 215 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirEbru Geçer

Yazar Hakkında

(111 yazısı var )

evre ve hayvan dostu, duygusal bir balık burcu, yetenekli, kozmetik ürünlerine meraklı, biraz hayalperest ve çocukları çok seven bir eğitimci olan ben, bir kaç sene önce blog dünyasına www.locosmetico.blogspot.com bloğum ile adım attım.

Blogger dünyasını zevkle takip ediyorsanız, “Yeni çıkan ürünler acaba neler?” diye internette araştırma yapıyorsanız mutlaka benim bloğuma da bir kere bile olsa uğraşmışsınızdır. Bir yandan kendi blogumu yazmaya devam ederken diğer yandan da sizlerle www.bloggerlarpaylasiyor.com üzerinde buluşacağız. Yeni çıkan ürünler, sık kullandıklarım, kozmetik ürünlerinin artıları, eksileri ve daha bir çok şey paylaşacağım konular arasında yer alıyor. Bu sürükleyici kozmetik macerasına hazırsanız sayfamıza mutlaka bekleriz sizleri.

Web sitesi: http://locosmetico.blogspot.com.tr/