For Your Beauty 2 In 1 Allık ve Pudra Fırçası

For Your Beauty 2 In 1 Allık ve Pudra Fırçası

Merhaba 🙂

Bugün sizlere hem kullanışlı hem de güzel bir üründen bahsetmek istiyorum. Rossmann mağazalarında satılan For Your Beauty  standına bakarken seyahatlerde ve günlük zamanda kullanılabilecek 2 In 1 Allık ve Pudra Fırçasına denk geldim. Fiyatı da uygun olunca denemek için aldım.

Fırçadan önce ambalajından bahsetmek istiyorum. For Your Beauty 2 In 1 Allık ve Pudra Fırçasını poşete koymak yerine firma bu ürünü plastik fermuarlı bir kılıfa koymuş. Yani istediğimiz zaman kılıfı ile çantaya atıp kullanabiliriz. Etrafa bir şey bulaşmadığı gibi aynı zamanda fırça da bir yerlere sürünüp kirlenmemiş oluyor.

For Your Beauty 2 In 1 Allık ve Pudra Fırçası

Orta kısmı tahta sap kısmına doğru metal bir tasarımı var For Your Beauty 2 In 1 Allık ve Pudra Fırçasının. Bir ucu ile allık uygulayabildiğiniz gibi diğer ucu da pudra vs gibi ürünler için kullanılıyor. Ben fırçasını da çok sevdim. Sentetik kıllardan oluşuyor.

For Your Beauty 2 In 1 Allık ve Pudra Fırçası

Ürünü uygularken de memnun kaldım ben bu fırçalardan. Aslında denemek için almıştım ikili olduğu için memnun kaldım ve iyi ki de almışım diyorum şimdi. Uygun fiyatlı olması da bence büyük bir artı oluyor fırça için. Haftaya yine farklı bir ürünle görüşmek üzere 😉 Takipte Kalın 🙂

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Toplam Ziyaret: 303 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirEbru Geçer

Yazar Hakkında

(111 yazısı var )

evre ve hayvan dostu, duygusal bir balık burcu, yetenekli, kozmetik ürünlerine meraklı, biraz hayalperest ve çocukları çok seven bir eğitimci olan ben, bir kaç sene önce blog dünyasına www.locosmetico.blogspot.com bloğum ile adım attım.

Blogger dünyasını zevkle takip ediyorsanız, “Yeni çıkan ürünler acaba neler?” diye internette araştırma yapıyorsanız mutlaka benim bloğuma da bir kere bile olsa uğraşmışsınızdır. Bir yandan kendi blogumu yazmaya devam ederken diğer yandan da sizlerle www.bloggerlarpaylasiyor.com üzerinde buluşacağız. Yeni çıkan ürünler, sık kullandıklarım, kozmetik ürünlerinin artıları, eksileri ve daha bir çok şey paylaşacağım konular arasında yer alıyor. Bu sürükleyici kozmetik macerasına hazırsanız sayfamıza mutlaka bekleriz sizleri.

Web sitesi: http://locosmetico.blogspot.com.tr/