For Your Beauty Makyaj Fırçası

Herkese merhaba 🙂 Bugün sizlere Rossmann mağazalarında satılan For Your Beauty markasına ait bir Makyaj Fırçası ndan bahsetmek istiyorum. Daha önce bu markaya ait bir kaç makyaj fırçasını alıp memnun kalınca ihtiyacım dahilinde bu büyük geniş yüzeylere rahatlıkla uygulama yapılabilecek özellikte olan fırçadan da bir tane edindim. Kullanım amacına uygun olarak ister pudra uygulayın isterseniz de elinizle fırçayı biraz kısıp hacmini küçültüp allık fırçası olarak da kullanabilirsiniz. Benim için çok amaçlı bir fırça For Your Beauty Makyaj Fırçası. Toz yapılı ürünler için yani pudra, allık gibi kozmetik ürünlerini çok başarılı bir şekilde yüze uygulamayı sağlıyor.

For Your Beauty Fırça

Fiyatı da uygun olduğu için tercih etmem kolay oldu diyebilirim. Yavaş yavaş markanın diğer ben de olmayan fırçalarını da alıp denemeyi düşünüyorum. Haftaya yine sizlerle farklı bir ürün paylaşacağım. Görüşmek üzere Takipte Kalın 🙂

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 198 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirEbru Geçer

Yazar Hakkında

(111 yazısı var )

evre ve hayvan dostu, duygusal bir balık burcu, yetenekli, kozmetik ürünlerine meraklı, biraz hayalperest ve çocukları çok seven bir eğitimci olan ben, bir kaç sene önce blog dünyasına www.locosmetico.blogspot.com bloğum ile adım attım.

Blogger dünyasını zevkle takip ediyorsanız, “Yeni çıkan ürünler acaba neler?” diye internette araştırma yapıyorsanız mutlaka benim bloğuma da bir kere bile olsa uğraşmışsınızdır. Bir yandan kendi blogumu yazmaya devam ederken diğer yandan da sizlerle www.bloggerlarpaylasiyor.com üzerinde buluşacağız. Yeni çıkan ürünler, sık kullandıklarım, kozmetik ürünlerinin artıları, eksileri ve daha bir çok şey paylaşacağım konular arasında yer alıyor. Bu sürükleyici kozmetik macerasına hazırsanız sayfamıza mutlaka bekleriz sizleri.

Web sitesi: http://locosmetico.blogspot.com.tr/