Franziskus Serinletici Ayak Balsamı Yorumum

Franziskus Serinletici Ayak Balsamı

Franziskus Serinletici Ayak Balsamı

Merhabalar Herkese,

Emre Altuğ’un dediği gibi :”SICAK ÇOK SICAK SICAK DAHA DA SICAK OLACAK”  dediğimiz yaz resmen geldi sonunda.Havalar o kadar sıcak ki ;sıcaktan eriyoruz resmen.Serinlemeye ihtiyaç duyduğumuz bu havalarda serinletici her ürünü  büyük bir hevesle alıp  deniyoruz , benimde ilk olarak geçen yıl aynı hevesle aldığım ve kullandığım ,sonrasında da yaz kış evden eksik etmediğim  FRANZISKUS  SERİNLETİCİ AYAK BALSAMI‘nı bugün sizler için yorumlayacağım.

Gratis’e özel olan bu markanın sanırım ismi değişmiş geçen sene FRETERNİKUS adıyla piyasadaydı.İçeriği ve etkisinde neyse ki bir değişiklik olmamış 🙂 Daha önce bu markanın ayak jelini ve sonrasında da bacak jelini denemiştim ve onlardan da çok memnun kalmıştım. Ayak jeli sıcakta hemen eridiği için kullanımı beni biraz zorlamıştı bende bu sene yeni tercihimi ayak balsamından yana kullandım. Normal fiyatı da çok uygun olan bu ürünü indirimde 3 tl’ye  almıştım.(Normal hali de 4 -5 TL arası olması lazım)

Şimdi de sırasıyla bu ürünün hem olumlu hem de olumsuz özelliklerinden bahsedelim 🙂

Olumlu yönleri:

  • Kesinlikle işe yarıyor  ayakta bir serinlik hissi ortaya çıkıyor.
  • Çam gibi fresh bir kokusu var.
  • Bacaklar da da rahatlatıcı etkisi var (denendi onaylandı)
Franziskus Serinletici Ayak Balsamı
Franziskus Serinletici Ayak Balsamı
Franziskus Serinletici Ayak Balsamı
Franziskus Serinletici Ayak Balsamı
  • 200 ML devasa bir boyutu var.Bu tarz ürünler genel de 75 -100 ML arası boyuta sahip oluyorlar.
  • Çok ekonomik.Aile boyu kullanıma uygun.
  • Serinliğin yanında az da olsa bir nem verme özelliği /etkisi de var.
FRANZISKUS SERİNLETİCİ AYAK BALSAMI
Franziskus Serinletici Ayak Balsamı
  • Kıvamı oldukça koyu az bir kısmı bile yetiyor.
  • Ayağa sürdüğünüzde göreceksini hemen, kolayca emiliyor.
Olumlu özellikleri bu şekilde olan ürünün olumsuz özeliklerine geçelim:)
  • Tek olumsuz özelliği sadece Gratis’de satılması. Gratis’in olmadığı yerlerde olanların ulaşması mümkün değil.
Olumlu ve olumsuz özelliklerini paylaştığım : FRANZISKUS  SERİNLETİCİ AYAK BALSAMI’nı yazın ayaklarını serinletmek isteyenlere öneririm.Deneyin zararlı çıkmazsınız 🙂
Sonraki yazımda görüşene kadar kendinize iyi bakın.
 
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 3]
Toplam Ziyaret: 1733 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirSelma Özdemir

Yazar Hakkında

(84 yazısı var )

Herkese merhaba
Ben Selma. Nam-ı diğer Mona. Yaklaşık bir senedir düzenli blog yazan bir blog yazarı olarak artık yazılarımı buradan da sizlerle paylaşacağım. Önce kim olduğumdan başlayalım ve sonra da benim yazılarım da nelerle karşılaşacağınıza gelelim. Evin ilk ve tek kız çocuğuyum. Yeni mezun olmuş bir hemşire ve öğretmen adayıyım. Okumayı çok seven biriyim. Hayal perestim ve biraz kelimesinin yetersiz kaldığı kadar da çocuk ruhluyum. Çok duygusalım ; kızgınlığım da küskünlüğüm de kısa sürede olur ve biter. Her şeyi yapmak isterim ama yapamayacak kadar da üşengecim. Aşırı evcimenim. Yalanı sadece kendime söylerim :) Sabırlı biri sayılmam ama bir şeyi çok istiyorsam onun için çalışmaktan yorulmam ve sıkılmam. Çok tez canlıyım. Kısa boylu ve miyon görünümlüyüm ; annemin piresiyim.
Blog yazılarını okumayı ve videoları izlemeyi sevdiğim için bir gün ben de neden yapmayayım dedim ve önce yazmaya sonra da çekmeye başladım. Yazmak tamam da konuşurken çok heyecanlanıyorum galiba. Blogum da, kanalım da kısaca benimle ilgili her yerde bakıma, alışverişe, ürün yorumlarına ait şeyleri rahatlıkla bulabilirsiniz. İndirimleri takip ederim ve stoklamayı severim. Makyaj konusunda acemiyim ama bakım yapmayı bilirim. Çenem çok düşüktür bu da elime vurur ortaya yakın uzunlukta yazılar yazarım genelde. Daha çok kozmetik ve bakım ağırlıklı yazılar yazsam da kadına ait her konuda yazı yazmaya çalışıyorum.
Bundan böyle burada da Sen ve Ben Hayat blogumda da olduğu gibi sık sık ve güzel (bence) yazılarla karşınızda olacağım. Beni takip etmeyi unutmayın ve görüşünceye kadar kendinize iyi bakın.

Web sitesi: http://www.senbenvehayat.blogspot.com