Fraternikus Ayak ve Bacak Jeli

Selamlar :)) Çalışma hayatı, yaşam tarzı ve sağlık durumuna bağlı olarak zaman zaman ayaklarda ve bacaklarda ağrı sorunu yaşamayan kimse yoktur galiba. Gratislerde satılan Fraternikus ayak ve bacak jeli bu yazının konuğu. Fraternikus markası Almanya’dan ithal ve sadece Gratis mağazalarında satılıyor.

Yeşil jel yapılı olan bu ürün çam esanslı ve mis gibi çam kokuyor. Sürülen bölgede, serinlik hissi veriyor ve bölgeyi rahatlatıyor. Ayak ve bacaklarda kullanımın yanı sıra alın ve şakak bölgesinde de kullanılabiliyormuş. Yalnız ben sadece ağrıyan bacaklarım için kullanıyorum. Baş ağrısı için denemedim ve o konuda etkisi nedir bilemiyorum.

20160730_165305
fraternikus ayak ve bacak jeli

Bacaklarımda varis yok ama özellikle yaz döneminde aşırı derecede ağrı ve sızı hissediyorum. İş sonrası eve geldiğimde yorgun ayaklarıma ve bacaklarıma masaj yaparak fraternikus ayak ve bacak jelini uyguluyorum. Ağrı ve sızıyı geçiriyor ve süper bir rahatlama sağlıyor diyemem ama serinlik hissiyle birlikte hafif derecede rahatlatıyor. İhtiyacımı karşılamadığı için tekrar alacağım bir ürün değil.

Sizlerin yorgun ayaklar için tavsiyesi nedir?

Toplam Ziyaret: 619 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 4 Ortalama: 3.5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir