Freeman Mint & Lemon Clay Mask

Merhaba güzellikler ;

Umarım iyisinizdir burada inanılmaz bir soğuk var kış soğuk demek soğuk demek ama ben yine de baharı tercih edenlerdenim umarım kısa sürede bahar gelir 🙂 Karma bir cildim olduğu için her mevsim geçişinde cilt bakım rutinimi gözden  geçirmem ve ürünlerimi değiştirmem gerekiyor. Hem yaz hem de kış rutinim de rahatlıkla kullanabildiğim ve bu yönüyle beni çok şaşırtan Freeman Mint & Lemon Clay Mask bugün yazıma konuk olacak.

Freeman Mint & Lemon Clay Mask

Benim karma bir cildim var T bölgem yağlıyken yanaklarımda pullanma olacak kadar kuru bir yüzüm var.Yazın yağı dengeleyecek ve cildimi temizleyecek , kışın ise tüm bunları yaparken T bölgemi kurutmayacak bir kil maskesi ararken bu ürünü buldum ve bulduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. Freeman markasının daha önce hiç bir ürününü kullanmamıştım. Denemek için ilk olarak bu maskesini satın aldım ve beni beklediğimden daha çok memnun etti. Yağlı ciltler için olan bu  kil maskesinin  görüldüğü gibi yeşil bir rengi var , bu rengini  içinde bulunan naneden alıyor  ve tüm yüze uyguladığımız zaman yeşil bir şirin oluyorum 🙂

Freeman Mint & Lemon Clay Mask

İçeriği de bu şekilde, görüldüğü gibi paraben içermiyor. Piyasadaki temiz içerikli ürünlerden biri. Miktar olarak 175 ml boyutuyla oldukça uzun süre dizi idare ediyor. Benim haftada en az 1 kez kullandığım ve cildimi kurutmadan güzelce temizleyen, yağı dengeleyen bu ürünü çok sevdim.

Freeman Mint & Lmon Clay Maskı eczanelerde ve bazı Watsonslarda bulabilirsiniz. Benim maskeyle ilğili söyleyeceklerim bu kadardı. Sizin FREEMAN ürünlerinizden denediğiniz bana önerebileceğiniz  bir maske varsa yorum olarak bırakmayı unutmayın. Yeni yazılarımdan haberdar olmak için abone olmayı unutmayın kendinize iyi bakın 🙂
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Toplam Ziyaret: 1784 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirSelma Özdemir

Yazar Hakkında

(84 yazısı var )

Herkese merhaba
Ben Selma. Nam-ı diğer Mona. Yaklaşık bir senedir düzenli blog yazan bir blog yazarı olarak artık yazılarımı buradan da sizlerle paylaşacağım. Önce kim olduğumdan başlayalım ve sonra da benim yazılarım da nelerle karşılaşacağınıza gelelim. Evin ilk ve tek kız çocuğuyum. Yeni mezun olmuş bir hemşire ve öğretmen adayıyım. Okumayı çok seven biriyim. Hayal perestim ve biraz kelimesinin yetersiz kaldığı kadar da çocuk ruhluyum. Çok duygusalım ; kızgınlığım da küskünlüğüm de kısa sürede olur ve biter. Her şeyi yapmak isterim ama yapamayacak kadar da üşengecim. Aşırı evcimenim. Yalanı sadece kendime söylerim :) Sabırlı biri sayılmam ama bir şeyi çok istiyorsam onun için çalışmaktan yorulmam ve sıkılmam. Çok tez canlıyım. Kısa boylu ve miyon görünümlüyüm ; annemin piresiyim.
Blog yazılarını okumayı ve videoları izlemeyi sevdiğim için bir gün ben de neden yapmayayım dedim ve önce yazmaya sonra da çekmeye başladım. Yazmak tamam da konuşurken çok heyecanlanıyorum galiba. Blogum da, kanalım da kısaca benimle ilgili her yerde bakıma, alışverişe, ürün yorumlarına ait şeyleri rahatlıkla bulabilirsiniz. İndirimleri takip ederim ve stoklamayı severim. Makyaj konusunda acemiyim ama bakım yapmayı bilirim. Çenem çok düşüktür bu da elime vurur ortaya yakın uzunlukta yazılar yazarım genelde. Daha çok kozmetik ve bakım ağırlıklı yazılar yazsam da kadına ait her konuda yazı yazmaya çalışıyorum.
Bundan böyle burada da Sen ve Ben Hayat blogumda da olduğu gibi sık sık ve güzel (bence) yazılarla karşınızda olacağım. Beni takip etmeyi unutmayın ve görüşünceye kadar kendinize iyi bakın.

Web sitesi: http://www.senbenvehayat.blogspot.com