Freeon Saç Bakım Spreyi

Freeon Saç Bakım Spreyi

Freeon Saç Bakım Spreyi

Yazın gelmesiyle beraber cildimiz ve saçlarımız için tehlike çanları çalıyor. Deniz, havuz , güneş derken saç bakımı resmen korkulu rüyam haline geldi. Hele de benim gibi kıvırcıksanız bu işlem daha da korkunç hale geliyor. Mis gibi bir tatil günü denizden çıkmışsınız her şey çok güzel saçlarınız hariç.  Tuzlu su ile birlikte iyice birbirine girmiş saç tellerine merhabaaa✋ Bu tarz sorunlar için ben Freeon Saç Bakım Spreyini kullanıyorum. Saçlarımı iki yıldır aynı kuaföre emanet ediyorum ve bu spreyide orada görmüştüm. Islak saça sıkıp saçın daha kolay taranmasını sağlıyor.

Freeon Saç Bakım Spreyi
Freeon Saç Bakım Spreyi

Ben Argan yağlı olanını kullanıyorum, mis gibi koku veriyor saçıma. İçerisindeki Keratin sayesinde fön gibi uygulamalar öncesinde mükemmel sonuçlar veriyor. Böylece bir taşla iki kuş vurmuş oluyorum. Duş sonrası saç telleriyle uğraşmaktan kurtuluyorum hem de argan yağı saç diplerimi besliyor . Mağazalarda satışı var mı bilgim yok ama araştırdıgıma göre pek çok internet sitesinde online olarak satış yapılıyor. Sürekli gittiğiniz bir kuaförünüz varsa belki orada da bulabilirsiniz .

Yıpranmayan saçlar ile bir daha ki hafta görüşmek üzere:)

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 9 Ortalama: 3.1]

Toplam Ziyaret: 6177 ,
Beğen & Paylaş:

Yazı ile ilgili 4 yorum “”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirİlknur Özkan

Yazar Hakkında

(139 yazısı var )

1995 İstanbul Doğumluyum. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik bölümü öğrencisiyim. Yaklaşık bir yıldır Acemi Sihirbaz isimli blogumda yazıyorum.
Dünyaya geliş amacımız olduğuna inanıyorum ve bu yolda ki en önemli aracımız kelimeler. Bu nedenle kitap okumak ya da bir şeyler karalamak benim için basit bir hobi olmaktan çıkalı çok oldu. Bir kitap sayfasının insanların hayatında değişime yol açması,onları etkilemesi ,onlara yön göstermesi benim için çok mühim. Belki şu anda bana bile çok amatör gelen yazdıklarımın, ilerde insanları etkileyecek seviyeye gelebilmesi için daha profesyonel olan kişilerle yazmak benim için bu yüzden önemli.
Konuk yazar olarak başladığım bu sitede, yazarların arasına girmek beni çok mutlu ediyor. Sizden de desteklerinizi bekliyorum :)

Web sitesi: http://acemisihirbaz.blogspot.com.tr/