Fresh Line Botox Etkili Serum

Selamlar

Yeni ve yine çok beğendiğim bir ürünle  karşınızdayım. Eski adı “Botox Etkili Serum” ama Fresh Line mağazasındaki kız botox isminin kullanımının yasaklandığını bu yüzden isminin “face lift serum” olarak değiştirildiğini söyledi.

Şimdi kendisiyle nasıl tanıştığımızı anlatayım:) Bir arkadaşımız vesilesiyle oldu. Bir sabah o arkadaşım yanıma gelmişti. Cildi sanki böyle bir beyazlamış, bir gerilmiş….  “Sen botox mu yaptırdın yoksa?” dedim. O da benim gibi heyecanlı bir tip olduğundan coşkuyla anlatmaya başladı “ayy yok hiç bir şey yaptırmadım, bir serum aldım cildim değişti” dedi ve Fresh Line markasının standına(genelde alış veriş merkezlerinde mağaza değil de daha çok standları oluyor) tesadüfen uğradığını ve orada ki beyefendinin tavsiye ettiğini eve gelip kullanınca da bayıldığını anlattı.

Ben de hemen denemek istedim ama her yerde yok Fresh Line. Büyük AVM’ler de ve YKM Mağazalarında görmüştüm. Alıp eve geldikten sonra denediğimde anında etkisini hissettim. Ben biraz sabırsız biriyimdir hemen sonuç ya da fark görmeliyim bir üründe. Sürer sürmez etkisini hissediyorsunuz. Cildinizin gerildiğini hissetmemeniz mümkün değil. Bir de beyazlatma etkisi var. Aydınlatıyor cildi. Son aldığımda kokusu da değişmişti. Pudra kokusu gibi bir kokusu var. Ben kokusunu da çok sevdim. Bu serum benim vazgeçilmezlerim arasında.

Size biraz da Fresh Line’dan bahsedeyim. Bir Yunanistan firması. Hikayesi ilginç. Yunanlı bir genç kız büyük annesinin güzellik formüllerinin yazılı olduğu kağıtlar buluyor ve bunları üretmeye başlıyor. Kullanan herkes o kadar memnun kalıyor ki seri üretime geçiyorlar. Şu anda , Yunanistan’ın kriz zamanında bile yüzünü güldüren bir marka haline geliyor. Eğer bir şeyi iyi yapıyorsanız saklanmanız uzun sürmez, gizlenemezsiniz:)

fresh
face lift serum

Fresh Line’ın maskeleri de güzel. Gramajla satılıyor, istediğiniz kadar alabilirsiniz? Ama benim best 10’umda bir numara bu serum. Zeytinyağlı kremlerini çok beğendiğimi söyleyemeyeceğim.

Şimdilik hoşçakalın sevgiyle kalın……..

Toplam Ziyaret: 6628 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 3 Ortalama: 1.3]

14 thoughts on “Fresh Line Botox Etkili Serum

    1. Merhaba Melis Ben en son 160 tl’ye almıştım . Ama sonra yılbaşı kampanyasında 3’lü paket aldım ve çok daha uyguna geldi. Şimdi de Anneler Günü kampanyası falan var o dönemlerde alınması daha mantıklı. Ama tek fiyatı 160 civarı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir