Fresh Line Botox Etkili Serum

Selamlar

Yeni ve yine çok beğendiğim bir ürünle  karşınızdayım. Eski adı “Botox Etkili Serum” ama Fresh Line mağazasındaki kız botox isminin kullanımının yasaklandığını bu yüzden isminin “face lift serum” olarak değiştirildiğini söyledi.

Şimdi kendisiyle nasıl tanıştığımızı anlatayım:) Bir arkadaşımız vesilesiyle oldu. Bir sabah o arkadaşım yanıma gelmişti. Cildi sanki böyle bir beyazlamış, bir gerilmiş….  “Sen botox mu yaptırdın yoksa?” dedim. O da benim gibi heyecanlı bir tip olduğundan coşkuyla anlatmaya başladı “ayy yok hiç bir şey yaptırmadım, bir serum aldım cildim değişti” dedi ve Fresh Line markasının standına(genelde alış veriş merkezlerinde mağaza değil de daha çok standları oluyor) tesadüfen uğradığını ve orada ki beyefendinin tavsiye ettiğini eve gelip kullanınca da bayıldığını anlattı.

Ben de hemen denemek istedim ama her yerde yok Fresh Line. Büyük AVM’ler de ve YKM Mağazalarında görmüştüm. Alıp eve geldikten sonra denediğimde anında etkisini hissettim. Ben biraz sabırsız biriyimdir hemen sonuç ya da fark görmeliyim bir üründe. Sürer sürmez etkisini hissediyorsunuz. Cildinizin gerildiğini hissetmemeniz mümkün değil. Bir de beyazlatma etkisi var. Aydınlatıyor cildi. Son aldığımda kokusu da değişmişti. Pudra kokusu gibi bir kokusu var. Ben kokusunu da çok sevdim. Bu serum benim vazgeçilmezlerim arasında.

Size biraz da Fresh Line’dan bahsedeyim. Bir Yunanistan firması. Hikayesi ilginç. Yunanlı bir genç kız büyük annesinin güzellik formüllerinin yazılı olduğu kağıtlar buluyor ve bunları üretmeye başlıyor. Kullanan herkes o kadar memnun kalıyor ki seri üretime geçiyorlar. Şu anda , Yunanistan’ın kriz zamanında bile yüzünü güldüren bir marka haline geliyor. Eğer bir şeyi iyi yapıyorsanız saklanmanız uzun sürmez, gizlenemezsiniz:)

fresh
face lift serum

Fresh Line’ın maskeleri de güzel. Gramajla satılıyor, istediğiniz kadar alabilirsiniz? Ama benim best 10’umda bir numara bu serum. Zeytinyağlı kremlerini çok beğendiğimi söyleyemeyeceğim.

Şimdilik hoşçakalın sevgiyle kalın……..

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 3 Ortalama: 1.3]

Toplam Ziyaret: 6411 ,
Beğen & Paylaş:

Yazı ile ilgili 14 yorum “”

    1. Merhaba Melis Ben en son 160 tl’ye almıştım . Ama sonra yılbaşı kampanyasında 3’lü paket aldım ve çok daha uyguna geldi. Şimdi de Anneler Günü kampanyası falan var o dönemlerde alınması daha mantıklı. Ama tek fiyatı 160 civarı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirKadriye Koba

Yazar Hakkında

(84 yazısı var )

Arda ve Ezgi’nin annesi, Ankara’da yaşayan bir Bursa’lı, yay burcu bir Psikolojik Danışman. Gezmeyi okumayı yeni şeyler denemeyi çok severim. Genelde pozitif, arkadaş canlısıyım. Yeni insanlar tanımaya bayılırım. Ama bu hayatta en çok anne olmayı sevdim. Çocuklarımla birlikte olmayı çok seviyorum. Onlarla çok eğleniyoruz.

İnsanların özellikle de kadınların kendilerini daha çok sevmelerine yardımcı olmak gibi kendimce bir misyonum var. Kadınların kendi değerlerinin farkında olmadıklarını ve bu yüzden mutlu olamadıklarını düşünüyorum. Kendini sevmekle başlar her şey. Önce kendini sevmelisin ki başkalarını da sevebilesin. Ve bugün kü ortamda en çok ihtiyacımız olan şeyin sevgi olduğunu düşünüyorum.

Bir ailede kadın iyiyse o ailenin diğer fertleri de iyi. Ama kadın sorun yaşıyorsa o aile sorunlu oluyor. Hele ki çocuklar üzerinde annelerinin etkileri inanılmaz. Bu yüzden önce biz kadınlar mutlu olmalı ve kendimizi sevmeliyiz ki mutluluk saçabilelim. Bu gibi düşüncelerle www.bizkimizkadiniz.blogspot.com ‘u açtım ve bir süredir burada yazıyorum.,Kadın olmak sadece zayıf olmak, güzel olmak, makyaj, moda, kozmetik gibi şeyler değil. Onlarda önemli tabi ama kişisel gelişimimiz de çok önemli.
Bundan sonra bu sayfalarda sizlerle buluşup deneyimlerimi paylaşacak olmak benim için mutluluk verici.
Sevgilerimle…….

Web sitesi: http://bizkimizkadiniz.blogspot.com.tr/