Fresh Line Göz Altı Serumu

fresh line gözaltı serumu

Fresh Line Göz Altı Serumu

Selamlar,

Bugün sizlere Fresh Line Gözaltı Serumundan bahsetmek istiyorum. Fresh Line markasının gönüllü tanıtım  elçisi oldum resmen:) Ama ne yapayım ben seviyorum ve memnunum ya herkes faydalansın istiyorum.

fresh line gözaltı serumu
Fresh Line Göz Altı Serumu

Daha önceki yazımda gözaltı torbaları için patates maskesiyle beraber önerilen serum kendisi. İkisini birlikte kullanmamı özellikle önermişti Murat Bey (Geçen haftaki yazımda bahsetmiştim, ürünleri alırken bana yardımcı olan beyefendi.) Ben de öyle kullandım ve şimdi gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.

Küçük bir şişe ama epey uzun gider gibi. Çünkü sadece 1 damla bir gözaltına yetiyor. Hemen emiyor.  Hatta Murat Bey’e “masaj yaparak mı süreceğim” dediğimde “hiç gerek yok, direk sürün hemen emilir” dedi ve öyle gerçekten de.

Murat Bey’le epey bir sohbet ettik. Fresh Line’ın yeterince tanınmadığını ve ürünlerin tanıtımının yapılmadığını söyledim. Bir de Türkiye’nin her ilinde yok malesef. Sanki bilinmek istemiyorlar. Tok satıcı bunlar ama Yunanistan bu kafayla giderse:) batar tabi(Yunan markası olduğunu söylemiş miydim?).

fresh line gözaltı serumu
Fresh Line Göz Altı Serumu

Görünüşü ilaç gibi ki Murat Bey’de ürünlerin tedavi edici özelliği olduğunu belirtiyor. Bu serumun fiyatı 80 Tl. Piyasada bir işe yaramayan fahiş fiyattaki ürünleri düşününce bence kesinlikle alınmalı.

Umarım işinize yarar…Deneyenleriniz olursa,yorumlarınızı bekliyorum..

Şimdilik hoşçakalın…………

Toplam Ziyaret: 1673 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir