Fresh Line Göz Altı Serumu

fresh line gözaltı serumu

Fresh Line Göz Altı Serumu

Selamlar,

Bugün sizlere Fresh Line Gözaltı Serumundan bahsetmek istiyorum. Fresh Line markasının gönüllü tanıtım  elçisi oldum resmen:) Ama ne yapayım ben seviyorum ve memnunum ya herkes faydalansın istiyorum.

fresh line gözaltı serumu
Fresh Line Göz Altı Serumu

Daha önceki yazımda gözaltı torbaları için patates maskesiyle beraber önerilen serum kendisi. İkisini birlikte kullanmamı özellikle önermişti Murat Bey (Geçen haftaki yazımda bahsetmiştim, ürünleri alırken bana yardımcı olan beyefendi.) Ben de öyle kullandım ve şimdi gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.

Küçük bir şişe ama epey uzun gider gibi. Çünkü sadece 1 damla bir gözaltına yetiyor. Hemen emiyor.  Hatta Murat Bey’e “masaj yaparak mı süreceğim” dediğimde “hiç gerek yok, direk sürün hemen emilir” dedi ve öyle gerçekten de.

Murat Bey’le epey bir sohbet ettik. Fresh Line’ın yeterince tanınmadığını ve ürünlerin tanıtımının yapılmadığını söyledim. Bir de Türkiye’nin her ilinde yok malesef. Sanki bilinmek istemiyorlar. Tok satıcı bunlar ama Yunanistan bu kafayla giderse:) batar tabi(Yunan markası olduğunu söylemiş miydim?).

fresh line gözaltı serumu
Fresh Line Göz Altı Serumu

Görünüşü ilaç gibi ki Murat Bey’de ürünlerin tedavi edici özelliği olduğunu belirtiyor. Bu serumun fiyatı 80 Tl. Piyasada bir işe yaramayan fahiş fiyattaki ürünleri düşününce bence kesinlikle alınmalı.

Umarım işinize yarar…Deneyenleriniz olursa,yorumlarınızı bekliyorum..

Şimdilik hoşçakalın…………

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 1658 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirKadriye Koba

Yazar Hakkında

(84 yazısı var )

Arda ve Ezgi’nin annesi, Ankara’da yaşayan bir Bursa’lı, yay burcu bir Psikolojik Danışman. Gezmeyi okumayı yeni şeyler denemeyi çok severim. Genelde pozitif, arkadaş canlısıyım. Yeni insanlar tanımaya bayılırım. Ama bu hayatta en çok anne olmayı sevdim. Çocuklarımla birlikte olmayı çok seviyorum. Onlarla çok eğleniyoruz.

İnsanların özellikle de kadınların kendilerini daha çok sevmelerine yardımcı olmak gibi kendimce bir misyonum var. Kadınların kendi değerlerinin farkında olmadıklarını ve bu yüzden mutlu olamadıklarını düşünüyorum. Kendini sevmekle başlar her şey. Önce kendini sevmelisin ki başkalarını da sevebilesin. Ve bugün kü ortamda en çok ihtiyacımız olan şeyin sevgi olduğunu düşünüyorum.

Bir ailede kadın iyiyse o ailenin diğer fertleri de iyi. Ama kadın sorun yaşıyorsa o aile sorunlu oluyor. Hele ki çocuklar üzerinde annelerinin etkileri inanılmaz. Bu yüzden önce biz kadınlar mutlu olmalı ve kendimizi sevmeliyiz ki mutluluk saçabilelim. Bu gibi düşüncelerle www.bizkimizkadiniz.blogspot.com ‘u açtım ve bir süredir burada yazıyorum.,Kadın olmak sadece zayıf olmak, güzel olmak, makyaj, moda, kozmetik gibi şeyler değil. Onlarda önemli tabi ama kişisel gelişimimiz de çok önemli.
Bundan sonra bu sayfalarda sizlerle buluşup deneyimlerimi paylaşacak olmak benim için mutluluk verici.
Sevgilerimle…….

Web sitesi: http://bizkimizkadiniz.blogspot.com.tr/