Fresh Line Patatesli Göz Maskesi

fresh line göz altı maskesi

Merhaba,

 

Ben Fresh Line markasının müdavimi oldum galiba. Genel olarak ürünlerinden hep memnun kalıyorum ve bitince gidip aynısından alıyorum. Aynısından aldığım çok az ürün vardır. Fresh Line’ın bu patatesli göz maskesi onlardan biri.

Bir süre önce evdekini bitirmiştim. Hafta sonu Panora Avm’ye gittiğimde giriş kattaki Fresh Line standına uğramak istemedim çünkü biliyordum ki bir şey almadan ayrılmam ben oradan. Daha önce tanıştığım bey değil de başka bir bey vardı bu sefer. Murat Bey’e “gözaltı torbaları için ne öneriyorsunuz ?” dedim. (Ah bu göz altı torbalarım, onlar yüzünden iflas edeceğim:( ).  O da bana bu Patatesli Göz Maskesini ve bir serum önerdi.Bir sonraki yazımda da serumdan bahsedeceğim. Fresh Line’ın maskeleri açıkta gram usülü satılıyor.

fresh line göz altı maskesi

 

En az 20 TL’lik veriyorlar . Ama belki denemek isterseniz çok az da satabilirler. Kıvamı biraz yoğun.

mask 2

Kalın bir tabaka halinde göz çevrenize sürüp 20-25 dakika bekletip yıkıyorsunuz. Sonra ne mi oluyor? Gergin ve parlak bir göz çevreniz oluyor. İnanmadığım hiçbir şeyi tavsiye edemem ben. Bu ürüne inanıyorum, kaldı ki Fresh Line’ın kullandığım ürünlerinden genelde memnun kalıyorum.

Bu maskeyi haftada 2 kere yapmanız tavsiye ediliyor ama eğer özel bir güne davetliyseniz ve çok ama çok güzel olmak istiyorsanız bu maskeyi haftanın 5 günü kullanabilirsiniz sadece o döneme özel ama. Sürekli kullanımda haftada 2 kez ideal.

Gergin ve parlak göz altları diliyorum 🙂

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 2439 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirKadriye Koba

Yazar Hakkında

(84 yazısı var )

Arda ve Ezgi’nin annesi, Ankara’da yaşayan bir Bursa’lı, yay burcu bir Psikolojik Danışman. Gezmeyi okumayı yeni şeyler denemeyi çok severim. Genelde pozitif, arkadaş canlısıyım. Yeni insanlar tanımaya bayılırım. Ama bu hayatta en çok anne olmayı sevdim. Çocuklarımla birlikte olmayı çok seviyorum. Onlarla çok eğleniyoruz.

İnsanların özellikle de kadınların kendilerini daha çok sevmelerine yardımcı olmak gibi kendimce bir misyonum var. Kadınların kendi değerlerinin farkında olmadıklarını ve bu yüzden mutlu olamadıklarını düşünüyorum. Kendini sevmekle başlar her şey. Önce kendini sevmelisin ki başkalarını da sevebilesin. Ve bugün kü ortamda en çok ihtiyacımız olan şeyin sevgi olduğunu düşünüyorum.

Bir ailede kadın iyiyse o ailenin diğer fertleri de iyi. Ama kadın sorun yaşıyorsa o aile sorunlu oluyor. Hele ki çocuklar üzerinde annelerinin etkileri inanılmaz. Bu yüzden önce biz kadınlar mutlu olmalı ve kendimizi sevmeliyiz ki mutluluk saçabilelim. Bu gibi düşüncelerle www.bizkimizkadiniz.blogspot.com ‘u açtım ve bir süredir burada yazıyorum.,Kadın olmak sadece zayıf olmak, güzel olmak, makyaj, moda, kozmetik gibi şeyler değil. Onlarda önemli tabi ama kişisel gelişimimiz de çok önemli.
Bundan sonra bu sayfalarda sizlerle buluşup deneyimlerimi paylaşacak olmak benim için mutluluk verici.
Sevgilerimle…….

Web sitesi: http://bizkimizkadiniz.blogspot.com.tr/