Fresh Line Patatesli Göz Maskesi

fresh line göz altı maskesi

Merhaba,

 

Ben Fresh Line markasının müdavimi oldum galiba. Genel olarak ürünlerinden hep memnun kalıyorum ve bitince gidip aynısından alıyorum. Aynısından aldığım çok az ürün vardır. Fresh Line’ın bu patatesli göz maskesi onlardan biri.

Bir süre önce evdekini bitirmiştim. Hafta sonu Panora Avm’ye gittiğimde giriş kattaki Fresh Line standına uğramak istemedim çünkü biliyordum ki bir şey almadan ayrılmam ben oradan. Daha önce tanıştığım bey değil de başka bir bey vardı bu sefer. Murat Bey’e “gözaltı torbaları için ne öneriyorsunuz ?” dedim. (Ah bu göz altı torbalarım, onlar yüzünden iflas edeceğim:( ).  O da bana bu Patatesli Göz Maskesini ve bir serum önerdi.Bir sonraki yazımda da serumdan bahsedeceğim. Fresh Line’ın maskeleri açıkta gram usülü satılıyor.

fresh line göz altı maskesi

 

En az 20 TL’lik veriyorlar . Ama belki denemek isterseniz çok az da satabilirler. Kıvamı biraz yoğun.

mask 2

Kalın bir tabaka halinde göz çevrenize sürüp 20-25 dakika bekletip yıkıyorsunuz. Sonra ne mi oluyor? Gergin ve parlak bir göz çevreniz oluyor. İnanmadığım hiçbir şeyi tavsiye edemem ben. Bu ürüne inanıyorum, kaldı ki Fresh Line’ın kullandığım ürünlerinden genelde memnun kalıyorum.

Bu maskeyi haftada 2 kere yapmanız tavsiye ediliyor ama eğer özel bir güne davetliyseniz ve çok ama çok güzel olmak istiyorsanız bu maskeyi haftanın 5 günü kullanabilirsiniz sadece o döneme özel ama. Sürekli kullanımda haftada 2 kez ideal.

Gergin ve parlak göz altları diliyorum 🙂

Toplam Ziyaret: 2580 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir