Fresh Look Make Up Base..

Makyaj bazları konusunda çok meraklı olduğumu ve her markayı denemek istediğimi hem buradaki hem de  kendi blogumdaki yazılarımdan biliyorsunuzdur. Bu belki de adını hiç duymadığınız Fresh Look Make Up Base makyaj bazı ise bana hala kutu aldığım sıralarda Vanilya Club’dan gelmişti. Tam boy bir üründü ve ben de hemen denemiştim. Sonra nedense unuttum. Şimdi tekrar bir bakma zamanı gelmiş.

Evet ürün 40 ml. gerçekten uzun süre gidecek fazlası ile yeterli bir miktar.

fresh look make up base
fresh look make up base

Normal bir krem sürer gibi makyaj altına uyguluyorsunuz. Daha öncesinde tabi ki nemlendirici sürülüyor, tek başına nem verme özelliği yok zaten. Sürer sürmez cilde ciddi bir matlık veriyor. Zaten daha çok yağlı ciltlerdeki parlamayı kamufle etmek için düşünülmüş.

fresh look make up base
fresh look make up base

Ciddi anlamda yoğun yapıda bir krem ama ciltte fazlalık oluşturmuyor. Kolay yayılıp emiliyor. Yüzde yağlı ve ağır bir his bırakmıyor.

fresh look make up base
fresh look make up base

Gözenek küçültmek gibi bir vaadi yok zaten, amacı sadece parlamayı kontrol altına alıp, makyajı dayanıklı kılmak.

Şu anda sitesinde bu ürün kalmamış görünüyor, yine de şuradan  bakabilirsiniz. Diğer ürünlerini ise şuradan inceleyebilirsiniz.

Sevgiler..

İrem..

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Toplam Ziyaret: 1925 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirİrem Özker

Yazar Hakkında

(102 yazısı var )

İstanbul’da yaşayan, 1 çocuk annesi, makyajı, kozmetik ürünleri, kitapları, yemeyi, içmeyi, arkadaşlarımla gezmeyi çok seven bir şehir plancısıyım..
Blogumda yazmaya ve deneyimlediğim ürünleri sizlerle paylaşmaya devam ederken, bir yandan da burada yani bloggerlarpaylasıyor.com’da sizlere yine denediğim kozmetik ve makyaj ürünlerini, gittiğim gezdiğim yerleri, belki değişik yemekleri, seyrettiğim film ve dizileri kısaca yaşadığım hayatı paylaşmaya çalışacağım. Umarım zevkle okursunuz çinkü ben zevkle yazacağım.

Web sitesi: