Fullips Dudak Dolgunlaştırıcı

Herkese günaydın 🙂

Artık her derdin devası bulunmaya başladı. Dudaklarım küçük ruj bir türlü yakışmıyor diyenlere mucize gibi bir şey üretmişler . Fullips Dudak Dolgunlaştırıcı olarak adlandırılan bu ürün dudağınızı dolgunlaştırıp büyümesini sağlıyor. Instagram gibi sosyal medyalarda reklamları bolca  yapılıyor. 3 adet boyu var small, medium ve large. Alt dudağınız çok inceyse small boyutlu olanı almanızı tavsiye ederim. Dilerseniz ayrı ayrı alabiliyorsunuz. Kullanımı da basit tek yapmanız gereken o aparati dudak çizginize hizalayıp içinize çekmek. Yaklaşık 20-25 saniye çekmeniz yeterli. Kullanmadan önce iyice yıkamalı ve öyle kullanmalısınız. Fazla tutarsanız yada emme çok güçlü olursa morarma gibi istenmeyen sonuçlar oluşabilir. Mümkünse başka biriyle ortak kullanmamalısınız. 

image

Ürün sürekli bir dolgunluk vermiyor, gün boyu dolgunluk için ara ara tekrarlamalısınız. Sonrasında rujunuzu sürebilirsiniz.  Kullanım sonrası, temizleyerek kaldırmanızı öneriyorlar. Yaptıkları madde oldukça sağlam olduğundan, tekrar almanıza gerek yok.  

Fullips dudak dolgunlaştırıcı ile ilgili bazı uyarılar mevcut. Onlara da mutlaka dikkat etmeninizi öneririm. Mesela ağız, diş, dişeti sorunu, kan sulanma sorunu olanların kullanmadan önce doktorları ile görüşmesini öneriyorlar. 18 yaş altında kullanılmaması da önerilerden biri. Dudak enjeksiyonu veya dolgu yaptırmış kişilerin kullanmaması gerektiği de firmanın uyarıları içinde. 

image
Fullips Dudak Dolgunlaştırıcı

15-20 saniye sonra değişim bayağı belirgin oluyor. Fullips adlı sayfadan sipariş verdim. Baybars bey ve Ezgi hanım telefon üzerinden yardımcı oluyorlar.

Ödeme şeklini ise kapıda ödeme olarak seçebilirsiniz ya da paypaldan ödeyebilirsiniz. Tercih sizin. Fiyatı gayet normal kargoyla beraber 40 TL.

Herkese mutlu haftalara

 

Not: Kullanım resmi internetten alıntıdır. 

Toplam Ziyaret: 2982 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 6 Ortalama: 3]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir