Gabrini Mat Dipliner Black Waterproof

Gabrini Mat Dipliner Black Waterproof

Herkese merhaba 🙂 Gabrini Kozmetik Anneler Günü için bir süre önce Gabrini ürünlerinden bir kaçını içeren bir kargo göndermişti. Bu kargonun içindeki ürünlerden biri de Gabrini Mat Dipliner Black Waterproof tu. Zaten eyeliner, dipliner, göz kalemi denince akan sular durur bende. Yeni ürünlere de özellikle bayılırım. Bu yüzden içinden dipliner çıkan bir kutu beni ne kadar mutlu etmiş olur siz tahmin edin 🙂

Gabrini Mat Dipliner Black Waterproof siyahlık olarak beni gönlümü fetheden bir ürün oldu. Böyle dipliner, eyeliner ya da göz kalemim olacaksa hem sim siyah hem de mat olması benim tercih sebebim oluyor. Tabi sonrasında ise en dikkat ettiğim şey kalıcılığı. Hem siyahlık hem de matlık olarak Gabrini Mat Dipliner Black Waterproof beni tatmin etti açıkcası. Kalıcılığını ise beğendim. Çok çabuk sabitlenmesi hem iyi hem kötü aslında çünkü biraz hızlı olmanız gerekiyor ama bulaşma riskini de ortadan kaldırıyor. Yani bu özellik biraz sizin el becerinize kalmış oluyor.

Aşağıdaki fotoğrafta sizin için Gabrini Mat Dipliner Black Waterproof u swatchladım.

Gabrini Mat Dipliner Black Waterproof

Hem kalın hem de ince çizgiler için kullanıma uygun. Fiyat olarak da diğer markaların ürünlerine göre gayet uygun. Mutlaka deneyin derim.

 

Haftaya yine sizlerle farklı bir ürünü paylaşacağım. Takipte Kalın Görüşmek Üzere 😉

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 5 Ortalama: 3]

Toplam Ziyaret: 384 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirEbru Geçer

Yazar Hakkında

(111 yazısı var )

evre ve hayvan dostu, duygusal bir balık burcu, yetenekli, kozmetik ürünlerine meraklı, biraz hayalperest ve çocukları çok seven bir eğitimci olan ben, bir kaç sene önce blog dünyasına www.locosmetico.blogspot.com bloğum ile adım attım.

Blogger dünyasını zevkle takip ediyorsanız, “Yeni çıkan ürünler acaba neler?” diye internette araştırma yapıyorsanız mutlaka benim bloğuma da bir kere bile olsa uğraşmışsınızdır. Bir yandan kendi blogumu yazmaya devam ederken diğer yandan da sizlerle www.bloggerlarpaylasiyor.com üzerinde buluşacağız. Yeni çıkan ürünler, sık kullandıklarım, kozmetik ürünlerinin artıları, eksileri ve daha bir çok şey paylaşacağım konular arasında yer alıyor. Bu sürükleyici kozmetik macerasına hazırsanız sayfamıza mutlaka bekleriz sizleri.

Web sitesi: http://locosmetico.blogspot.com.tr/