Garnier Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu İncelemesi

Makyaj yapmak çok güzel, ancak onu cildimizden arındırmak ve temizlemek en zor olan kısmı. Cilt ve göz makyajını çıkartmak için hepimiz doğru ürünleri arıyoruz. Garnier Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu ilk çıktığında, bir çok blog da muhteşem tüm makyajımı temizleyebiliyorum şeklinde yorumlar okuduktan sonra ben de denemek istedim.

Garnier-Kusursuz-Makyaj-Temizleme-Suyu
Garnier Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu

 

Benim Garnier Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu Deneyimim;

Yoğun göz makyajı yapıyorum. Bu yüzden çıkartması benim için işkence gibi oluyor. Sırf rimel temizlemekten artık yorulduğum için takma kirpik kullanmaya başladım. Garnier Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu piyasa da satılan klasik makyaj temizleme suları gibi, kokusuz. İçeriğinde alkol yok. Bu da cilt üzerinde reaksiyon gösterme olasılığını azaltıyor.

 

Garnier-Kusursuz-Makyaj-Temizleme-Suyu-içerik
Garnier Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu

 

Garnier Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu Tüm Makyajı Çıkartmakta Yeterli mi?

Maalesef değil. Gerçekçi olmak adına göz makyajımı çok kez tek başına Garnier Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu ile çıkartmayı denedim. Ancak başarılı olmadı. Ama hakkını yememek lazım, cilt makyajımı çok güzel bir şekilde arındırıyor. Cildimde herhangi bir reaksiyona sebep olmuyor, ayrıca duru suyla temizlemişim gibi cildimde hiçbir yağlı his bırakmıyor. Zaten bu çift fazlı bir temizleyici olmadığından, cilt üzerinde hiçbir his bırakmadan temizleyebiliyor cilt makyajını Garnier Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu

Göz makyajın temizlemede nasıl kullanılabilir?

Ben göz makyajımı çift fazlı bir temizleyici veya krem bir temizleyici ile sildikten sonra, kirpik diplerim de kalanlar için Garnier Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu kullanıyorum. Hem o çift fazlıdan sonra kalan yağlı hissi kaybediyor hem de daha sağlıklı bir göz makyaj temizlemem oluyor.

Cilt makyajım da ama yukarıda da belirttiğim gibi temizlemesinde hiçbir sorun yok.

Eğer sizlerde cilt makyajınızı temizlemek için uygun fiyatlı bir ürün arayışındaysanız Garnier Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu yeterli gelecektir. Göz makyajınızın da kalan tüm kirpik diplerindeki rimel ve eyeliner kalıntılarını da rahatlıkla temizleyebilirsiniz.

Sevgilerr…

Toplam Ziyaret: 1767 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 3 Ortalama: 2.7]

2 thoughts on “Garnier Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu İncelemesi

    1. kesinlikle size katılıyorum, cilt makyajı temizleme konusunda bende çok memnunum, ancak rimelle olan bir makyajım da bile maalesef yeterli temizlenmiş hissi yakalıyamadım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir