Garnier Neem Yüz Temizleme Jeli

Merhaba. Bugün sizlere yağlı ve karma ciltlerin çok seveceği, kuru hassas benim gibi yani cilde sahip kişilerin dikkatli kullandıkları takdirde memnun kalabilecekleri Garnier Neem Yüz Temizleme Jeli hakkında deneyimimi paylaşmak istiyorum.

Garnier-Neem-Yüz-Temizleme-Jeli
Garnier Neem Yüz Temizleme Jeli

Cildimiz hava şartları ve üzerine uyguladığımız makyajdan dolayı, aşırı sebum üretimi yapabiliyor. Bu yüzden makyajımı  ben temizledikten sonra mutlaka bir yıkama jeliyle tüm gözeneklerimde biriken makyaj artıklarını temizliyorum. Ardından cilt bakım kremlerimi cildime uyguluyorum.

Garnier Yüz Temizleme Jeli , isminden de anlaşılacağı gibi jel formda bir temizleyici.

Garnier-Neem-Yüz-Temizleme-Jeli-yapısı

Garnier Neem Yüz Temizleme Jeli Nasıl Kullanılır ?

Öncelikle cildimizi makyajımızdan temizliyoruz. Ardından yüzünüzü biraz ıslatın, burada size tavsiyem içme suyu kullanın yüz temizliğiniz de. Çünkü sularımız aşırı klorlu ve çok ciddi bakteriler barındırıyor. Sonrasında bir miktar Garnier yüz Temizleme Jeli elinize alın ve köpürtün. Bu köpüğü yüzünüze sürün. Ardından tercihinize göre, ben içme suyuyla gene yüzümü duruluyorum.

Garnier-Neem-Yüz-Temizleme-Jeli-kullanımı
Garnier Neem Yüz Temizleme Jeli

Garnier Neem Yüz Temizleme Jeli Etkileri Neler?

Garnier  Yüz Temizleme Jeli öncelikle gözeneklerde biriken yağı çok güzel temizliyor. Cildin sebum kontrolünü sağlıyor. Genellikle karşılaştığım sorun yıkadıktan sonra cildin gerilmesi. Bu yüzden ben kullandıktan sonra hemen ardından nemlendirici bakım kremlerimi uyguluyorum. Bu sayede gerginlik hissi kayboluyor

Siyah noktalarla başa çıkabildiği konusuna gelirsek, gözenekleri temizlediği ve hava almasını sağladığı için ilk kullanımda değil ama ilerleyen zamanlarda süreklilikte mutlaka faydasını göreceksinizdir.

Garnier Yüz Temizleme Jeli her kozmetik mağazasında, marketlerde kolaylıkla ve uygun fiyatıyla ulaşabileceğiniz bir temizleme jeli.

Eğer sizlerde uygun fiyatlı bir temizleyici ürün arıyorsanız Garnier Neem Yüz Temizleme Jeli’ne bir şans verebilirsiniz

Sevgiler.

Toplam Ziyaret: 726 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir