Garnier Saf ve Temiz Temizleme Jeli

Garnier Saf ve Temiz Temizleme Jeli

Herkese mutlu haftalar,  cildimiz bizim asla bozulmaması gereken ilk makyajımız. Bu yüzdendir ki renkli kozmetik ürünlerinden çok cilt ürünlerine önem vermek gerekiyor. Bu üründe bu aralar çok sevdiğim oldukça pratik bir jel olan “Garnier Saf ve Temiz Temizleme Jeli.”

Garnier Saf ve Temiz Temizleme Jeli
Garnier Saf ve Temizleme Jeli

Gün içerisinde makyaj yapsakta yapmasakta cildimizi gerekiyor. Günlük hayattaki koşuşturmayla cildimize biriken tozlar için bu temizleme işlemi çok mühim. Karma ve yağlı ciltler için önerilen bu jel cildi kirlerden arındırarak hem siyah nokta hemde parlaklık ile savaşıyor. İçerisinde ki Salisik Asit ve Çinko türevi sayesinde ikili etki sunan jelin naneli kokusu da daha taze bir hava katıyor cildinize.

Garnier Saf ve Temiz Temizleme Jeli
Garnier Saf ve Temiz Temizleme Jeli

Islak cilde uygulanan bu jeli hafifçe köpürdüğü için göz çevrenizden uzak tutmalısınız. Makyajsız cilde müthiş bir temizlik sunan jelin en iyi yanı makyaj silme işleminde de kullanılması. Çok yorgun olduğumda ya da makyaj temizleyicimi yanıma alamadığım anlarda bu ürün makyajımı da çıkarmakta birebir. Zaten yoğun bir makyaj uygulamadığım için bir sorun olmuyor. Ama su geçirmez rimellerden tuttun her üründe başarılı. Kilitli kapağı sayesinde taşıması da pratik olan ürünün fiyatı da 15TL. Denemenizi tavsiye ederim. Mutlu haftalar

Toplam Ziyaret: 2112 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 8 Ortalama: 3.1]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir