Garnier Saf ve Temiz Temizleme Jeli

Garnier Saf ve Temiz Temizleme Jeli

Herkese mutlu haftalar,  cildimiz bizim asla bozulmaması gereken ilk makyajımız. Bu yüzdendir ki renkli kozmetik ürünlerinden çok cilt ürünlerine önem vermek gerekiyor. Bu üründe bu aralar çok sevdiğim oldukça pratik bir jel olan “Garnier Saf ve Temiz Temizleme Jeli.”

Garnier Saf ve Temiz Temizleme Jeli
Garnier Saf ve Temizleme Jeli

Gün içerisinde makyaj yapsakta yapmasakta cildimizi gerekiyor. Günlük hayattaki koşuşturmayla cildimize biriken tozlar için bu temizleme işlemi çok mühim. Karma ve yağlı ciltler için önerilen bu jel cildi kirlerden arındırarak hem siyah nokta hemde parlaklık ile savaşıyor. İçerisinde ki Salisik Asit ve Çinko türevi sayesinde ikili etki sunan jelin naneli kokusu da daha taze bir hava katıyor cildinize.

Garnier Saf ve Temiz Temizleme Jeli
Garnier Saf ve Temiz Temizleme Jeli

Islak cilde uygulanan bu jeli hafifçe köpürdüğü için göz çevrenizden uzak tutmalısınız. Makyajsız cilde müthiş bir temizlik sunan jelin en iyi yanı makyaj silme işleminde de kullanılması. Çok yorgun olduğumda ya da makyaj temizleyicimi yanıma alamadığım anlarda bu ürün makyajımı da çıkarmakta birebir. Zaten yoğun bir makyaj uygulamadığım için bir sorun olmuyor. Ama su geçirmez rimellerden tuttun her üründe başarılı. Kilitli kapağı sayesinde taşıması da pratik olan ürünün fiyatı da 15TL. Denemenizi tavsiye ederim. Mutlu haftalar

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 4 Ortalama: 2.5]

Toplam Ziyaret: 1298 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir



İlknur Özkan

Yazar Hakkında

(139 yazısı var )

1995 İstanbul Doğumluyum. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik bölümü öğrencisiyim. Yaklaşık bir yıldır Acemi Sihirbaz isimli blogumda yazıyorum.
Dünyaya geliş amacımız olduğuna inanıyorum ve bu yolda ki en önemli aracımız kelimeler. Bu nedenle kitap okumak ya da bir şeyler karalamak benim için basit bir hobi olmaktan çıkalı çok oldu. Bir kitap sayfasının insanların hayatında değişime yol açması,onları etkilemesi ,onlara yön göstermesi benim için çok mühim. Belki şu anda bana bile çok amatör gelen yazdıklarımın, ilerde insanları etkileyecek seviyeye gelebilmesi için daha profesyonel olan kişilerle yazmak benim için bu yüzden önemli.
Konuk yazar olarak başladığım bu sitede, yazarların arasına girmek beni çok mutlu ediyor. Sizden de desteklerinizi bekliyorum :)

Web sitesi: http://acemisihirbaz.blogspot.com.tr/