Garnier Sauna Etkili Arındırıcı Kil Maskesi

Garnier Sauna Etkili Arındırıcı Kil Maskesi

Herkese günaydın.

Umarım musmutlu bir hafta sonu geçirmişsinizdir. Bugün ruhsal mutluluğumuzun yanına cildimizi de mutlu edecek bir ürün hakkında konuşalım. “Garnier Sauna Etkili Arındırıcı Kil Maskesi“. Dermotolojik olarak test edilmiş bu maskeyi alalı 1-2 hafta oldu. Paket olarak iki kullanımlık şekilde satılıyor ve ben haftada 1 kere kullanmayı tercih ettim.

Diğer kil maskeleriyle karşılaştırdığımızda açık ara önde götürüyor bence. En önemli unsur hiç bir hazırlama aşaması yok. 

garnier-sauna-etkili-arindirici-kil-maskesi

 

garnier-sauna-etkili-arindirici-kil-maskesi

Hafif nemli cildinize direk sürüp sadece beklemek kalıyor sizin için. 3 dakika beklemeniz öneriliyor ama ben onu 5 dakika yaptım.
Kokusu biraz yoğun bir şekilde salatalık kokuyor beni rahatsız eden tek konu bu oldu. Ama sürüşü cok kolay. Sürdükten sonra bir bakıyorsunuz mavimsi bir surat karşınızda. Yüzümü yıkarken bile ciltteki yumuşamayı hemen fark ediyorum bu yüzden alıp denemenizi tavsiye ederim.

garnier-sauna-etkili-arindirici-kil-maskesi
Garnier Sauna Etkili Arındırıcı Kil Maskesi

Bir çok online atış sitesinde ve kozmetikçide satılan ürün 9 TL gibi bir fiyata satılıyor. 

Mutlu haftalarr

 

“Bu sitede yayınlanan ürün ve hizmet deneyimleri ile ilgili verilen bilgiler, yazarlarımızın kişisel deneyim ve görüşlerini yansıtmaktadır. Kişilerin cilt tipleri ve fiziksel özellikleri birbirinden farklı olduğu için, ürünler her kişide farklı sonuçlara neden olabilir. Ürün içeriğindeki her hangi bir maddeye karşı alerjiniz varsa ya da olabileceğini düşünüyorsanız, kullanmadan önce lütfen,  eczacınıza ya da doktorunuza danışın. Oluşabilecek memnuniyetsizliklerden dolayı sitemiz ve yazarlarımız sorumlu değildir. ”

Toplam Ziyaret: 8413 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 10 Ortalama: 2.6]

One thought on “Garnier Sauna Etkili Arındırıcı Kil Maskesi

  1. Kesinlikle bu ürünü tavsiye etmiyorum. Yüzüme surdum 3 dakika sonra yikadim evet güzel nemlendirdi ama sabah kalktığımda yüzümde 6 7 tane küçük küçük ucu irinli sivilcelerle karşılaştım ve bu sabahta yüzüm Pıtır Pıtır halde uyandım. 4 5 gun oldu hala gecmedi.Kesinlikle bu ürün bana hiç iyi gelmedi o yüzden tavsiye etmiyorum. . .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir