Geçmişten Günümüze Hacı Bekir ile İftar

hacibekir

Hacı Bekir Beyoğlu Şubesi

En güzel, en anlamlı sofralar Ramazan’da sevdiklerimizle bir arada olduklarımızdır değil mi? Mutluluğun, sevginin, hoş sohbetin bir arada olduğu lezzetlerle geçirilen hoş zamanlar..  Biz de Ramazan sofralarının güzelliğini geçmişten günümüze değerlerimizi yaşayacağımız bir atmosferde, 1777 yılından beri hayatımızda yer alan, yurt dışında Turkish Delight denildiğinde akla gelen ilk isim olan Ali Muhiddin Hacıbekir Beyoğlu şubesinde 08.07.2015 Çarşamba günü 10 blog yazarı konuğumuzla birlikte olduk.

hacibekir1777
Hacı Bekir Beyoğlu Şubesi

 

hande celalyan
Hacı Bekir Beyoğlu Şubesi

İftarımızda 5.kuşak yönetim kurulu başkan yardımcısı Sayın Hande Celalyan hanım bizimleydi. Masayı bile kendi elleri ile hazırladı. Kendi iftarını açarken çalışan personelin de iftarını açıp açmadıkları ile ilgilendi. Şerbetlerimizi bize kendi ikram etti. Tam bir ev sahibesiydi. Alışılmışın dışında. Kendisine hayran olduğumu söylemeden geçemeyeceğim. Uzun yıllar ayakta kalmalarının nedeni belli. Onlar bizden birileri.

hacibekir1777
Hacı Bekir Beyoğlu Şubesi
hacıbekir1777
Hacı Bekir Beyoğlu Şubesi

 

hacibekir1777
Hacı Bekir Beyoğlu Şubesi

 

Sizde bayramı lokum tadında geçirmek isterseniz, İstanbul Beyoğlu, Kadıköy yada Eminönü mağazalarından alışveriş yapabilir ya da  online satış sitelerinden sevdiklerinize hediye gönderebilirsiniz. 

hacıbekir1777
Hacı Bekir Beyoğlu Şubesi
hacibekir
Hacı Bekir Beyoğlu Şubesi

Gecenin sonunda herkesin yüzünde bir gülümseme vardı. Bu da bizi mutlu etmeye yeter. Güler yüzleriyle bizi ağırlayan Hacı Bekir ailesine çok teşekkür ediyoruz.

hacibekir1777
Hacı Bekir Beyoğlu Şubesi

Etkinliğimizi sosyal medyada #bloggerlarpaylasiyorcometkinlik #489bayramdirhacibekir hashtagleri ile takip edebilirsiniz. Çok yakında katılımcı bloggerlarımızın güzel yazılarını da  etkinlikler bölümümüzde sizlerle paylaşacağız.

Sizlerde etkinliklerimizde yer almak isterseniz lütfen sitemize abone olup blog adresinizi ve yaşadığınız şehri bırakın,sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edin..

Sevgilerimizle

 

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Toplam Ziyaret: 1970 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirŞafak Karadeniz Kilimcigöldelioğlu

Yazar Hakkında

(115 yazısı var )

Eskiden bankacı, şimdi ev hanımı. Hüsnü ve Fikriye’nin kızı, Kemal ve Elif Miray’ın ablası, Ege ve Efe Deniz’in annesi Alp Tolga’nın eşiyim ben.
Başıma ne gelirse gelsin , savaşmaktan asla vazgeçmem. Tam bir kova kadınıyım ama iyi niyetim beni üzdükleri an biter.Dışarıdan bakıldığında çok sakin ve sessiz olarak görülsem de görüntü sizi aldatmasın. Bir noktaya kadar sabreden, sonrasında tüm gemileri yakıp yeniden başlayacak kadar cesur biriyim.
41 yaşındayım, 41 kere maşallah demeyi unutmayın :)
Doğduğumdan beri BeşiktAŞKlıyım.
Küçüklükten beri günlük tutardım. Yine günlük tutuyorum ama internette :) Oğullarıma anılarımı bırakmak için kurduğum www.safagindunyasi.com blogunu yönetmekten ve orada paylaşımlar yapmaktan çok hoşlanıyorum. Ölene kadar da sürdürmek istiyorum.
Bu sitede sizinle olmak hep hayalini kurduğum şeylerden biriydi. Hayallere kavuşmak kimi mutlu etmez ki. Sizler tarafından beğenilip sevilen bir site olmayı başardığımız günün gelmesini iple çekiyorum.
Sevgilerimle
Şafak

Web sitesi: http://www.safagindunyasi.com