Glamglow Supermud Maske

Glamglow Supermud Maske

Merhaba,

Size Salı günlerimi anlamlaştırdığınız için teşekkür etmek istedim. Kendi blogumda hemen hergün yazı yayınlıyorum. Ancak farklı bir mecrada beraber olmak nedense beni daha da heyecanlandırıyor.

Bugün sizlerle  çok konuşulan bir maske hakkında düşüncelerimi paylaşmak istiyorum. Fiyatı nedeniyle mesafeli durduğum bir maskeydi kendisi. Arkadaşım 10 gramlık boyunu hediye edince çok sevindim. Zaten ürünün tam boyu 34 gram ve sadece 17 kullanımlık. 17 kullanımlık ürün çıkması içinde oldukça ince sürmek gerekiyor aslında. 17 kullanımlık bir ürün için 170 lira gibi bir fiyat ödemek biraz değil bayağı bayağı riskli iş.

glamglow maske yorum
Glamglow Supermud Maske

Deneme boy ambalajı bile bir hayli şık. Arkasında içindekiler kısmı yazdığı için arkasını da paylaşmak istedim. Bir sonra ki fotoğrafta yapısını belli etmeye çalıştım. Çamurumsu bir yapısı var ve içinde parçacıklar var. Sanki alüminyum folyo gibi. Ne işe yarıyor bu tanecikler anlamadım. Sonuçta peeling gibi uygulanan bir ürün değil. Kibarca yüze sürünce herhangi bir sorun olmuyor. Ürün aşağıda göründüğü gibi kurudukça rengi açılıyor. 5-20 dakika yüzde tutmak öneriliyor. Bende en az 20 dakika tuttum zaten. Sanırım içindeki mentol kokusu nedeniyle de yüzümü bayağı yaktı. İlk seferde yanma hissi fenaydı. Ama diğer kullanımlarda daha azaldı bu yanma hissi.

glamglow maske yorum
Glamglow Supermud Maske

Şimdi gelelim Glamglow Maskeyi kullandıktan sonra hissettiklerime. İlk kullanımda tek farkettiğim şu oldu; Siyah noktalar olduğu yerde duruyor , sadece yüzeye yakınlaşmışlar. Tabii bu beni biraz üzdü. Ancak masraftan kurtuldum diye de sevindirdi. Diğer kullanımlarda sanki yüzümü daha bir temizledi. Gözeneklerimin içi boş boştu. Ama bi yandan da malesef gözeneklerim sıkışmak yerine daha da açıktı. Normalde çok geniş gözenekli biri olsaydım ve bunu kafaya taksaydım herhalde maskeyi çöpe atardım. Maskede sevdiğim bir özellik şu oldu. Çok çabuk durulanması. Evet, korktuğum gibi olmadı ve maske kolayca durulandı. Maske için deli gibi satın alma hissi yaşamıyorum. Eğer elli lira olsaydı gider alırdım. Yahut şu an ki ebatının üç dört katı olsaydı yine gider satın alırdım. Ama bu fiyata bu performans, az kullanım şansı ile kendisini satın alınmaya layık görmüyorum. Öyle mucize bir ürün falan asla değil bence.

Açıkcası sizin önerdiğiniz maskeler varsa ve  paylaşırsanız çok sevinirim. Çünkü ben bir maske severim 🙂

Haftaya görüşmek üzere…

Toplam Ziyaret: 2114 ,
Beğen & Paylaş:
Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir