Gliss Million Gloss Şampuan

Gliss Million Gloss Şampuan

Evet hepimizin aynı fikirde olduğumuzu biliyorum. Şampuan seçimi önemli. Şu an yeni başladığım Gliss şampuanlarından bahsetmeliydim.
Yeni keratin serisi “Million Gloss Shampooing “

Kokusu cok güzel, renginin şeffaf olması da ayrı güzel. Öncelikle söylemeliyim ki ilk kokusu ve şişenin rengi beni çok çekti. İlk uygulamada sertleşti sanırım saçlarım. İkinci uygulamada ise daha iyi bir sonuç aldım.  Ama sanırım benim şampuan kriterlerimin dışında. Herkes Gliss’in her ürününden memnun ama ben bundan önce altın sarısı rengini denedim ve memnun kalmamıştım. Bu diğerlerine göre daha farklı geldi. Laf aramızda belki daha iyi gelebilir kullandıkça. 

image
Gliss Million Gloss Şampuan

Watsons magazalarinda ve diger kozmetik dükkanlarinda satışta genel fiyati 9.90 ama bazen esnaf olan kozmetik dükkanlarinda 7 tl olabilir. 101 yada diğer alışveriş magazalarinda 5 tl olduğunu da gördüm ama bu bahsettiğim yeni seri suan o fiyatlar olamaz.
Umarım size yararlı olur

 

Sevgiler

Yazıyı nasıl buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Toplam Ziyaret: 2071 ,
Beğen & Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirZerrin Gönlüaçık

Yazar Hakkında

(27 yazısı var )

Mutluluğun paylaştıkça çoğaldığına inanan biri olarak,bilgi yada fayda da paylaşılmalı dedim ve 3 yıl önce http://zerrun.blogspot.com.tr/ bloğumu açtım.Bütün biriktirdiklerimi yazdım.Mutlu oldum yazdım,gezdim yazdım,yedim yazdım,yeni şeyler yaptım nasıl olduğunu yazdım,defileleri takip ederim onları da yazdım derken… arkamda biriktirdiklerimin yanına bir de güzel dostlar ekledim.Daha ne olsun yahu.
Bütün kazanımları yazdığım bu dönemlerimde,Kocaeli Üniversitesi dış ticaret pazarlama okuyup DGS ile yaşadığım,ailemin yanı olan Manisa Celal Bayar Üniversitesine giriş yaptım. Uluslararası ticatte yeni bölümüm.
En sevdiğim tutkum Turuncudur.Bilenler vardır elbet,turuncu enerjinin pozitifliğin rengidir. Ve ben onun büyüsüne en çok inananlardanım.Hayata bakış açımda bundan ibaret. İyi düşün iyi olsun değil mi?
O halde bende sizinleyim diyorum.Size yediğim,aldığım,gezdiğim herşeyi paylaşıp yazma niyetindeyim. Umarım ortak noktalarda buluşuruz
Sevgiler

Web sitesi: